Організатору афери "Еліта-Центр" висунуто звинувачення

Слідство у справі "фінансової піраміди" "Еліта-Центр" завершено. Кримінальна справа її організатора містить майже 300 томів.

Олександру Волконському (Шахову) висунуто офіційне звинувачення, як організатору афери "Еліта-Центр".

Про це повідомили у громадській організації "Центр правозахисту", яка об`єднує потерпілих від афери "Еліта-Центру". За словами голови правління організації Юрія Федоренка, досудове слідство у справі відносно групи компаній "Еліта-Центр" завершене, і слідчий зачитав звинувачення Волконському.

За словами Федоренка, загалом справа Волконського налічує 294 томи, а звинувачення зачитувалося протягом трьох днів - 7, 8 і 9 вересня. Зараз справу передано для ознайомлення потерпілим.

"Ми сподіваємося, що у справі Волконського будуть відображені факти злочинних діянь конкретних чиновників Київської міської адміністрації, які безпосередньо винні у злочинній бездіяльності, а, по суті, у сприянні аферистам", - також заявив Федоренко.

Ошукані інвестори, крім того, вважають, що МВС покриває київських чиновників, що причетні до афери "Еліта-Центр", і попросили генерального прокурора "розірвати цей порочний ланцюг кругової поруки".

Нагадаємо, 9 жовтня 2008 року Швейцарія видала Україні Олександра Волконського (Шахова), головного організатора будівельної афери "Еліта-Центр". Він був затриманий 1 листопада 2007 року.

У березні Шевченківський райсуд столиці засудив гендиректора групи компаній "Еліта-Центр" Ігоря Циганка до 8 років позбавлення волі.

Скандал навколо компанії "Еліта-Центр" виник у лютому 2006 року. Ця компанія укладала договори з громадянами про пайову участь у спорудженні житлових будинків у Києві, брала з них гроші, але житло так і не побудувала. В результаті цього постраждали 1760 людей, аферисти зібрали з них більше 100 мільйонів доларів.

Протягом останніх років у Києві часто відбувалися акції протесту. Київська влада у червні цього року вирішила побудувати для ошуканих вкладників будинок на вулиці Л. Гавро в Оболонському районі.

Втім, вже зараз відомо, що житло отримають не всі інвестори будівельної піраміди.

Читайте також:

Постраждалі від афери "Еліта-центру" поскаржилися в ГПУ на МВС

Київрада компенсує збитки інвесторів "Еліта-центр"

Черновецький не всім жертвам "Еліта-центру" дасть житло

У Києві виявили нову будівельну аферу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: