Організовану Табачником олімпіаду виграла донька його заступника

Донька заступника міністра освіти виграла три олімпіади в абсолютно різних сферах знань - такими здобутками не може похизуватися жоден інший школяр.

Всеукраїнську олімпіаду з російської мови, яку наказав проводити міністр освіти Дмитро Табачник в минулому році, виграла дочка його заступника Євгена Сулими Валерія.

Крім цього, Валерія Сулима перемогла ще у Всеукраїнській олімпіаді з правознавства і у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, у номінації "Історія України і державотворення".

Як зазначило видання "Свідомо", такими здобутками не може похизуватися жоден інший школяр України - прізвища серед переможців олімпіад не повторюються. Зазвичай більше однієї Всеукраїнської олімпіади не виграє ніхто.

Тепер дівчина гарантовано отримає додаткових 50 балів при вступі до вищого навчального закладу, що є значною "форою" перед рештою вступників. Щоправда невідомо, чи вступатиме учениця 191-ї київської гімназії в український вуз - переможцям олімпіади з російської мови були дані гранти на навчання в Росії, пише видання.

Як відомо,нещодавно вперше через 17 років відсутності в Україні відбулась всеукраїнська олімпіада з російської мови та літератури. Проведення цього заходу стало можливим завдяки особистій ініціативі глави Міносвіти Дмитра Табачника.

Читайте також:

Табачник: США штовхають Україну до екваторіального дебілізму

Табачник уріже кількість вузів у 10 разів

Табачнику не страшна відставка, у нього вже є ділянка на Байковому цвинтарі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: