"Ось-ось": у Криму запустять енергоміст, коли погода поліпшиться

Віце-прем'єр Росії Дмитро Козак заявив, що все залежить від погоди.

Четверту нитку енергомосту в окупований Крим планують запустити до 10 травня якщо буде "гарна погода".

Про це повідомив віце-прем'єр Росії Дмитро Козак, пише ТАСС.

"Ось-ось запустимо, я думаю, що до 10 травня вирішимо. Але все залежить від погоди. Намагатимемося запустити за сприятливих погодніх умов", - заявив він.

Як повідомляє видання, з 22 листопада 2015 року в Криму діє режим надзвичайної ситуації через дефіцит електроенергії.

Нагадаємо, 2 грудня 2015 року була запущена перша нитка енергомосту з Краснодарського краю, введення другої нитки відбулося 15 грудня - потужність була доведена до 400 МВт. У середині квітня 2016 року була запущена третя нитка , що дозволило забезпечити передачу потужності 600 МВт.

30 грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження в результаті вибуху електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, за якою передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, так як закінчилося дію контракту з постачання електрики на півострів.

Анексований Росією Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії і по енергомосту з Кубані. Енергоміст не витримує навантажень, відбуваються часті аварії. Багато жителів скаржаться на несправедливе розподіл електроенергії по регіонах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: