Оселі українців обкрадають все частіше (відео)

Близько 20 мільярдів гривень, які українці терміново забрали з банків і переховали у банки на кухні, стали приманкою для злодіїв.

Як вберегтися від злодіїв - на відео.

Щодня в міліцію приходять до десяти киян, в чиї квартири нанесли візит квартирні злодії.Незабаром, побоюються правоохоронці, пограбувань в столиці може стати значно більше.

"Це пов'язано зі скороченням робочих місць і збільшенням трудової міграції", - говорить Володимир Дмитренко, співробітник МВС у Києві.

Найчастіше, за даними МВС, квартирні крадіжки чомусь відбуваються в середу і п'ятницю. Найчастіше орудують квартирні злодії у Дніпровському, в Подільському і в Соломенському районах. Насамперед квартирні злодії полюють на представників середнього класу, які через кризу вважають за краще тримати гроші вдома, а не в банках.

Правоохоронці стверджують, що перш ніж пограбувати житло, квартирні злодії, як правило, наносять контрольний візит. Заходять, наприклад, під виглядом слюсарів із ЖЕКу (мовляв, щось треба терміново перевірити), фахівців з ремонту телевізорів, агітаторів і навіть новорічних персонажів.

Правоохоронці кажуть, що часи, коли злочинці виносили з квартир техніку і одяг – минули. Крадіїв вже цікавить готівка. Економісти ж додають, якщо в людей на руках значно більше грошей, ніж вони витрачають за місяць, то в такому випадку варто якусь частину цих коштів вкласти на депозит, так вони будуть надійніше збережені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: