"Ощадбанк" вимагає від пенсіонерки повернути "Юліну тисячу"

Луганська філія "Ощадбанку" позивається до пенсіонерки, яку називає "шахрайкою" і вимагає повернути тисячу гривень, компенсовану урядом.

"Ощадбанк"
УНІАН
Луганський "Ощадбанк" судиться з пенсіонеркою
Луганська філія "Ощадбанку" вимагає від 72-річної пенсіонерки віддати половину грошей, які вона отримала під час минулорічної кампанії з повернення заощаджень.

У своєму позові фінансова установа називає Фаїну Мусієнко шахрайкою. Справа в тому, що літня жінка отримала компенсацію з двох своїх ощадних книжок. У банку ж переконані - Кабмін дозволив повертати всього по тисячі на вкладника. Тому вимагає одну тисячу гривень повернути.

Оскільки на телефонні вмовляння жінка не піддалася, "Ощадбанк" вирішив позиватися.

Фаїна Мусієнко дуже обурюється: каже, її заощадження чесно зароблені, і з банку забирала своє. Згадує, як раділа, коли отримувала жадану тисячу гривень компенсації, спочатку з першої книжки, потім ще тисячу - з другої. Гроші віддала на підготовчі курси для онучки, яка тепер вчиться в університеті.

Взяти тисячу гривень для повернення в банк, переконує Фаїна Мусієнко, їй немає де. Пенсії ледь вистачає на найнеобхідніше. Правозахисники схиляються на бік вкладниці. І закликають не погоджуватись на мирову з "Ощадбанком". Юристи твердять – гроші втрачені банком має компенсувати той, через чию помилку це сталося.

Суд над пенсіонеркою триває з травня минулого року. Якщо жінка справу програє - окрім тисячі їй доведеться сплатити ще й судові витрати.

Читайте також:

Банки не дають пенсіонерам грошей

Уряд забрав гроші в радянських вкладників

"Щоденник пенсіонера": як прожити за 500 грн. на місяць

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: