Осколок у голову: електронна цигарка вибухнула в руках підлітка в Павлограді

Осколок у голову: електронна цигарка вибухнула в руках підлітка в Павлограді

Фото: zn.ua

Хлопець дивом лишився живим і не зазнав загрозливих травм.

Вибухову електронну цигарку придбав підліток на Дніпропетровщині. Не встиг хлопець навіть скористатися покупкою, як девайс розірвало, ледь не відправивши власника на той світ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Рвану рану стегна залишили. І лоба – мені пробило першу лобну кістку, маленький струс мозку", - розповів 18-річний хлопець, який опинився в лікарні після того, як протестував вейп. Він замовив девайс китайського виробництва в маловідомому інтернет-магазині, бо почитав коментарі – нарікань не знайшов. Та й ціна приваблива – лише 400 гривень. "Подивився – замовив. Думав, якісний приїде. У підсумку приїхав, розібрав його, почав оглядати. Думав зібрати його, тільки вставив акумулятор – і він одразу вибухнув", - розповів Дмитро Ятло.

Електронна сигарета вибухнула в руках 18-річного хлопця

Електронна сигарета вибухнула в руках 18-річного хлопця

Одна частина з акумулятором влучила в ноги, а резервуар із рідиною полетів у голову. Після томограми лікарі з’ясували, що шматок приладу розміром 3 на 4 міліметри застряг у голові Дмитра. Урятувало хлопця від смерті чи інвалідності диво. "Травми могли призвести до загрози життю та інвалідизації", - каже головний лікар Павлоградської міської лікарні №4 Андрій Павлов. Дмитро вже готується до операції – осколок видалять, а в череп встановлять титанову пластину.

Вибух вейпу можливий, але тільки за умови низької якості товару чи випадково пошкодженого аккумулятора, кажуть досвідченні курці електронних цигарок. "Будь-який акумулятор може вибухнути, якщо він перегріється, тобто його закоротить. Нормальний девайс – у ньому стоїть захист від перегрівання", - пояснив знавець електронних сигарет Олександр Ільїн. Він пояснює, що такі девайси слід купувати лише в перевірених магазинах і не скупитися, бо якісний товар коштує в середньому 1500 гривень, а за 400 можна придбати хіба що зібрану на колінах підробку. "На будь-якому девайсі нормального бренду є QR-коди, є скретч-коди. Тобто можна при покупці стерти ці коди просто у крамниці та зайти на офіційний сайт. Це покаже, нормальний продукт чи ні", - пояснив Ільїн.

Потерпілий Дмитро до поліції не звертався – пошкодував часу. Лише поскандалив з інтернет-магазином і йому повернули гроші за неякісний товар. Недешеве лікування сплачують батьки, а хлопець уже мріє вийти з лікарні і купити собі новий вейп, цього разу дорожчий.

Кореспондент ТСН Антон Мачула

Повʼязані теми:

Наступна публікація