Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Осмаєв пояснив, чому вони з Окуєвою відмовилися від охорони після попереднього замаху

На його думку, справа в тому, що це питання погано врегульоване в Україні з законодавчої точки зору.

Чеченський доброволець АТО і чоловік Аміни Окуєвої Адам Осмаєв прокоментував заяву поліції про те, що вони відмовилися від наданої охорони після замаху, який стався влітку цього року.

Осмаєв заявив, що їх "просто попередили, що охорона буде лише до певного часу", передає Цензор.нет.

"(Попередили. - ред.) наші ж охоронці. Сказали, що керівництво їм сказало, що охорона буде до такого-то часу, по-моєму, три місяці. І якісь папери, звичайно, ми підписували, що згодні з цим. Ми і так вдячні, що хоч стільки охороняли, тому що ми розуміємо, що державі сьогодні складно усіх охороняти ", - зазначив Осмаєв.

На його думку, справа в тому, що це питання погано врегульоване в Україні з законодавчої точки зору.

ВідеоВбивство чи постановка: чому правоохоронці не оприлюднюють даних про вбивство Аміни Окуєвої

"Десь надається охорона МВС, десь СБУ, десь ще чиясь охорона. Гроші на це відомства беруть з власних бюджетів. Це незаплановані витрати. І досить дороге задоволення, по-перше. А по-друге, людей не вистачає насправді. А закону, наскільки я знаю, про захист свідків немає. Зараз Антон Геращенко хоче пролобіювати такий закон і назвати його на честь Аміни Окуєвої", - розповів він.

Нагадаємо, вбивство Аміни Окуєвої сталося у понеділок, 30 жовтня, у селищі Глеваха під Києвом. Невідомі здійснили постріли по автомобілю з кущів. Аміна Окуєва від отриманих поранень померла. Її чоловік Адам Осмаєв поранений - він вижив. Поліція нині шукає злочинців. Прокуратура взяла справу під особливий контроль. Активісти пропонують назвати сквер біля посольства Російської Федерації іменем Окуєвої.

Раніше на Окуєву та Осмаєва був вчинений замах на вбивство. Стрілянина сталася 1 червня на столичному Подолі.

ВідеоАміну Окуєву поховали поруч з могилою її командира Іси Мунаєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції