Особиста медсестра Каддафі не може вийти з дому через журналістів

Дім дочки Галини Колотницької взяли в облогу журналісти. Колишня медсестра лівійського лідера не може навіть вийти, оскільки не хоче розмовляти з пресою.

Галина Колотницька, яку називали особистою медсестрою лівійського лідера Муаммара Каддафі, повернувшись в Україну, опинилася в блокаді.

Другий день поспіль журналісти чатують на жінку під стінами броварської хрущовки, не звертаючи уваги ні на погрози сусідів викликати міліцію, ні на обурення рідних Галини.

Сама винуватиця ажіотажу розмовляти із пресою відмовилася, повідомивши через зачинені двері, що після того, як її зганьбили у ЗМІ, коментарі давати не буде.

Нагадаємо, українка Галина Колотницька, яка працювала у лівійського лідера Муаммара Каддафі, прилетіла до України на третьому літака Міноборони у неділю, 27 лютого.

Відразу ж з аеропорту "Бориспіль" Колотницька вирушила у Бровари в будинок до своєї дочки – Тетяни.

Як відомо, раніше Тетяна розповідала, що її мати виїхала в Лівію 9 років тому. Спочатку працювала в госпіталі, а потім пішла на службу до Каддафі.

"У нього працюють і інші українки медсестрами. Мама одна з них (за деяким даними, у Каддафі 4 медсестри-українки). Він чомусь не довіряє цю справу лівійкам", - додала Тетяна.

Інформація про те, що у Каддафі працює українська медсестра, яка нібито є його коханкою, стала відома завдяки сайту Wikileaks, який опублікував донесення американського посла в Лівії Джейна Кретза.

Читайте також:

Українці відмовляються покидати Лівію через страх втратити роботу

Дочка медсестри Каддафі: мати не його коханка, а просто хороша медсестра

Каддафі завів українську коханку

ВідеоОсобиста медсестра Каддафі не може вийти з дому через журналістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: