Особисті розмови "блокувальників" Ради стали надбанням громадськості

"Регіонали", які блокують трибуну не помітили мікрофон на трибуні, який був ввімкнений і не знали, що їх чують присутні в залі ЗМІ.

Парламентські журналісти мимоволі стали свідками спілкування народних депутатів, які блокували трибуну Верховної ради і не підозрювали, що мікрофон на трибуні працює.

Рано-вранці 8 вересня ряд народних депутатів від фракції Партії регіонів заблокували роботу Верховної ради. Кілька народних обранців оточили трибуну і заблокували входи до президії. Така схема початку пленарного засідання, вірніше його зриву, стала для "регіоналів" вже звичною.

Однак, цього разу процес блокування трибуни ВР виявився більш цікавим. Спілкуючись між собою, "блокувальники" і не підозрювали, що мікрофон на трибуні включений, і їх чують присутні в залі ЗМІ. Серед розмов депутатів було обговорення особистих проблем, трохи зачепили тему блокування Ради.

Як повідомлялося, 9 вересня, фракція ПР з самого ранку продовжила блокувати Раду. При цьому представники фракцій ПР і БЮТ не з'явилися на засідання погоджувальної ради, за що спікер Володимир Литвин звинуватив політсили в кулуарних домовленостях, і пригрозив їм своєю відставкою.

Читайте також:

Литвин: ПР і БЮТ поновили "переговори на двох"

Литвин погрожує піти у відставку

Литвин підписав закон про вибори президента

ПР за звичкою заблокувала трибуну Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: