Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Особливо небезпечні: на залізниці в Коломиї шукають втікача Януковича і Ко

Екс-президента України оголосили в розшук ще в січні 2015 року.

янукович і ко в коломиї 2
ТСН.ua
Фото Януковича вивісили на залізниці в Коломиї
На залізничному вокзалі в Коломиї розмістили інформацію про розшук із фотографіями екс-президента України Віктора Януковича і його соратників, зокрема, його сина Олександра, екс-прем'єра-міністра України Миколу Азарова та колишнього віце-прем'єра Миколи Арбузова.

У тексті біля фото українських екс-чиновників зазначено, що заходи щодо розшуку здійснює ВКР УМВС України на Львівській залізниці, управління СБУ та міжнародна організація інтерполу.

Нагадаємо, 21 січня 2015 року Інтерпол оголосив у міжнародний розшук екс-президента Віктора Януковича і його соратників. Тоді Разом з Януковичем у розшук по лінії Інтерполу оголосили екс-прем'єра Миколу Азарова, сина Януковича Олександра, екс-главу МОЗу Раїсу Богатирьову, екс-міністра фінансів Юрія Колобова та екс-керівника Укртелекому Георгія Дзекона.

21 липня в українському бюро Інтерполу заявили, що доступ до інформації про розшук екс-президента України Віктора Януковича тимчасово призупинений.

18 листопада начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк заявив, що Інтерпол не оголошує у розшук Януковича та його наближених осіб, причетних до розстрілів на Євромайдані, називаючи таке переслідування "політично вмотивованим".

Залиште свій коментар

Вибір редакції