Останні дні судилища над Савченко. Українку до суду везе колона із п'яти авто

Вирок читатимуть упродовж двох днів.

Сьогодні, 21 березня, у Росії розпочинаються останні дні судилища над Надією Савченко. Два дні російська феміда зачитуватиме вирок українській льотчиці.

Як йдеться у сюжеті ТСН. Ранок, щойно колона з 5 авто вирушила з СІЗО у напрямку ростовського  Донецьку, де буде зачитано вирок. Операція по доставці Савченко суд більше схожа не на перевезення арештанта, а на кортеж офіційної делегації. Поліцейські машини попереду та позаду колони. Єдина відмінність - замість лімузину автозак.

Вирок читатимуть упродовж двох днів. За словами одного з адвокатів,  Надія, яка голодує вже 18-й день, наразі у задовільному стані та планує бути у залі суду. У неї понижений тиск та температура, але вона береже сили, бо згідно російського закону, вирок слід слухати стоячи.

На підтримку Надії до Росії напередодні вирушив цілий десант з українських парламентарів, дипломатів з різних країн та прихильників української бранки. Станом на зараз, одну із груп підтримки вже не пустили до Росії, вказавши, що навіть короткочасне їхнє перебування на території Росії небажане. 

Савченко зобразила у детальних картах все, що відбулось у день її викрадення

Нагадаємо, що прокурори вимагають для Надії 23 роки за гратами за звинуваченням у вбивстві російських журналістів. Своєю провини Надія не визнає, її адвокати наводили беззаперечні докази її невинуватості, які суд не взяв до уваги. 

Залиште свій коментар

Наступна публікація