Освіта по Гітлеру

У школі, куди ходять діти президента Віктора Ющенка, викладачі вчать учнів досвіду пропаганди по Гітлеру, використовуючи наглядні матеріали.

Найпрестижніша і дорожча школа країни — Печерська міжнародна – опинилася в центрі скандалу. Вчителі пропонують учням спробувати себе як пропагандистів нацизму.

У найпрестижнішій українській столичній школі Pechersk School International, відомій в першу чергу тим, що її відвідують дочки президента країни Віктора Ющенка Софійка і Христинка - скандал. Учням десятих класів викладач історії, географії і економіки містер Шинкенс дав домашні завдання — вжитися в образ нациста і створити передвиборний образ Адольфа Гітлера так, щоб за цю особу проголосував народ.

Гітлер
Сегодня
Один з плакатів на стіні школи
Зараз учбовий заклад і насправді нагадує передвиборний штаб: на шкільних стінах висять плакати із зображенням фюрера і чорно-червоними написами на німецькій мові "Вибирайте Гітлера!", "Робота дає миску юшки" "Хліб. Робота. Батьківщина. Ми створюємо Велику Німеччину! Вибери рятівника Гітлера!!!", а по класах валяються листівки зі свастикою.

Відомий український бізнесмен Гарік Корогодський, чиї діти вчаться в Pechersk School International, розповів нам: "Викладачі відстоюють, що все знаходиться в рамках програми навчання, і що це нормально. Мета вчителів ніби як гуманна - дати завдання написати пропаганду фашизму, а потім, через місяць, пояснити, що це погано. Але я з цим методом навчання категорично незгодний. У мене там в 11 класі вчиться син, а в 10-у дочка. І ці кошмарні плакати висять прямо у них в класах!" - розповів Корогодський.

Дочка бізнесмена, десятикласниця Ліза Корогодська категорично відмовляється заходити в клас, де знаходиться "агітка" і заради своїх принципів пропускає заняття історії.

"Містер Шинкенс - мій класний керівник", каже вона. "Він же викладає у мене і історію. У нас з ним конфлікт, через те, що я відмовилася виконувати домашнє завдання на тему пропаганди Гітлера: малювати "агітплакати" і писати твір, що "прославляє" фюрера".

Гітлер
Сегодня
Одне із завдань учням
А ось одна з керівниць батьківського комітету школи, яка в останню мить передумала називати своє прізвище, не бачить в методиці нічого поганого: "Це завдання для 10 класу, де школярі вивчають пропаганду. А нацизм – це один з найпоказовіших прикладів пропаганди. Тому викладач дав їм завдання щодо пропаганди нацизму. Викладач намагався навчити дітей розуміти, з чого складається пропаганда, коли і чому вона ефективна. Я думаю, що це хороше і ефективне завдання".

Печерська міжнародна школа — найпрестижніша школа країни. Вартість навчання — 12 тисяч доларів в рік. Викладання йде на іноземних мовах. Розмовна — англійська. При школі є басейн. Учням возять обіди з французького ресторану. Контингент учнів — діти послів, найбільших бізнесменів, українських політиків.

Як розповів перший замміністра освіти Борис Жебрівській, Міносвіти вже організувало спецкомісію по вивченню методу викладання в Pechersk School International, проте результати будуть тільки через кілька днів. Вдалося дізнатися тільки попередню інформацію — відбулася бесіда з директором школи Стівом Александером (Steve Alexander), проте членам комісії з шкільними вчителями зустрітися не вдалося: "Діти вивчають всесвітню історію, і їм було дано завдання створити образ виборів того часу, коли влади дійшов Гітлер. Так нам все пояснив директор. Проте факт на обличчя: батьки відразу після цього випадку забрали одну дитину з цієї школи". На момент верстки, керівництво школи від яких-небудь коментарів відмовлялося.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: