Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Освітня драма: на Рівненщині триває скандал із поновленням на посаді директора школи

Проти нього налаштовано чимало жителів села, але їхні претензії освітянин називає наклепом.

На Рівненщині набирає обертів освітній скандал. Звільненого директора школи суд поновив на роботі, однак батьки погрожують виганяти його силоміць, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У сільському клубі галас  та звинувачення, хтось навіть приносить яйця – із сільради просять хоча б ними не кидатися.  У Вербівці знов стало гаряче, коли суд поновив на роботі директора школи, якого сільрада звільнила торік, як того вимагали батьки учнів і вчителі. Місцевий виконком перед дилемою: виконати рішення суду і піти проти батьків, чи підтримати їх і порушити закон. "Оце заяви батьків, в яких вони звинувачували директора школи в психологічному тиску на дітей", - показує папери завідувач юридичним сектором Висоцької сільради Ольга Тинко. Претензій від батьків  назбиралося чимало: від деспотичних заборон у школі до рукоприкладства щодо батьків.

ВідеоНа Рівненщині суд поновив на посаді директора школи

У селі Вербівка набирає обертів освітній скандал. Батьки погрожують вигнати директора силоміць, бо твердять, що бив та обзивав дітей і доводив до сліз учителів. Сам керівник усе заперечує. Виконати рішення суду має сільрада . Чи вдалося це місцевим чиновникам – далі у сюжеті.

На Рівненщині суд поновив на посаді директора школи

Поновлений судом директор Вербівського НВК Анатолій Розанович переконує, що всі претензії – це наклеп. "Я буду повертатися на посаду керівника, однозначно", - каже він. Перепало і ТСН. "1+1" висвітлив ситуацію однобоко", - заявив чоловік. Він запевняє, що його невинуватість підтвердив детектор брехні – і про це згадано в рішенні суду. Детектор брехні справді фіксував, що підліток каже неправду, але в поліції наголошують, що поліграф не є доказом у справі, адже він показує реакцію людини на те чи інше питання, а не вину чи невинуватість. "Результати самого поліграфа в нас не були покладені в основу якогось подальшого прийнятого рішення, а все ж таки проводяться інші слідчі дії , які в нас, відповідно до вимог КПК, являються доказом – такі слідчі експерименти", - пояснив заступник керівника Дубровицького відділу поліції Іван Отупор.

Справа із побиттям хлопця затяглася майже на півтора року. У поліції кажуть, що розслідування ускладнює те, що потерпілий неповнолітній. Батьки ж наполягають -  юнак сам себе не побив, а директор, мовляв, ще й погрожує.  "Я мама учня восьмого класу, якому він погрожував тим, що я помщуся тим учням, мами яких написали проти мене заяви. Моя дитина боїться ходити до школи", - каже Тетяна Горбачевська. Директор каже, що на роботу, попри спротив, повернеться. "Дуже складна ситуація. Хто каже правду, хто неправду – мають займатися органи поліції і прокуратури", - наполягає він. Але поновлення на роботі знов відкладається, бо в рішенні суду знайшли технічні помилки. Коли їх виправлять, у сільраді знову повернуться до освітньої драми.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції