Отаману донських козаків зняли заборону на в’їзд в Україну

В Україну дозволили в’їзд отаману, який брав участь в реалізації ідеї установки пам'ятника імператриці Єкатерині Великій в Севастополі.

Отаману Всевеликого війська Донського, депутату російської Держдуми Віктору Водолацькому знов дозволили в'їзд в Україну. У прес-службі війська, наголосили, що "звістка про зняття заборони на в'їзд прийшла сьогодні з Верховної ради".

Водолацький відомий як один з ініціаторів проведення в Криму форумів козачої культури, він брав участь в реалізації ідеї установки пам'ятника імператриці Єкатерині Великій в Севастополі.

Тоді ж чиновники з адміністрації екс-президента України заявили, що діяльність отамана "наносить збиток національної безпеки України" і він був оголошений персоною нон-грата.

Зазначимо, що Водолацький – не єдиний козачий отаман, якого оголошували в Україні персоною нон-грата.

Зокрема, у жовтні 2009 року українські прикордонники не пустили на територію країни отамана Донецького округу Всевеликого війська Донського Віктора Дем'яненка у зв'язку з відповідним дорученням Служби безпеки України.

А в березні 2009 року українські прикордонники відмовили у в'їзді на територію країни Олександру Йову, отаману Дубосарського козачого округу невизнаної Придністровської республіки.

Втім, останні події свідчать, що Україна почала відмовлятися від практики "чорних списків" по відношенню до громадян Росії.

Зокрема, 25 лютого Служба безпеки України відкрила в'їзд в країну депутатові Держдуми РФ Костянтину Затуліну, який кілька років перебував у статусі персони "нон-ґрата". Він по запрошенню новообраного президента України Віктора Януковича взяв участь в церемонії інавгурації.

Читайте також:

В Україну не пустили отамана донських козаків

До України не пустили двох російських вчених

Учасникам веломарофону пам'яті Бандери анулювали польські візи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: