Отару овець, які пережили "фуру смерті", відправлять на екоферму Одещини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі вижили 236 овець.

Отару овець, яка зараз перебуває під Тульчином на Вінниччині, після отримання всіх необхідних документів перевезуть до Одеської області на екоферму.

Про це повідомляє Громадське.

Зазначається, що ферма розташована на 16-му кілометрі траси Київ-Одеса в Одеській області. Упродовж чотирьох днів ангар облаштують для утримання тварин.

За словами волонтерів, створення екоферми – приклад гуманного ставлення до тварин. З власницею овець вже підписали договір про передавання тварин на екоферму.

Станом на 5 листопада вижили 236 овець, ветеринари разом із волонтерами взяли у тварин всі необхідні аналізи.

"У Держпродспоживслужбі тиждень тому обіцяли, що аналізи зроблять за кошти держави, однак через два дні нам повідомили, що господарка овець повинна сплатити 186 тис. грн за аналізи. У випадку, якщо оплата не надійде – тварини перейдуть у власність держави", – зазначила представниця об’єднання волонтерських зоозахисних організацій Вікторія Козаченко.

Нагадаємо, через бюрократичну тяганину зачинена у фурі отара овець сиділа два тижні. Три сотні тварин з України експортували до Туреччини поромом, а коли покупець по них не приїхав, повернули додому. Втім, випустити з терміналу не могли через заборону ветеринарів, ті кажуть, у Туреччині тварини могли підхопити небезпечні хвороби.

Згодом правоохоронці в Одеської області порушили кримінальну справу проти власниці овець, замкнених у фурі, за фактом жорстокого поводження з тваринами.

ВідеоРезультати аналізу як вирок: "замурованих" у фурі овець можуть знищити

У Києві та Одесі нинішній ранок розпочався з протестів зоозахисників. Активісти вимагають покарати винних у знущанні та смерті тварин, які три тижні провели замурованими у фурі в порту Чорноморська. Три сотні овець лишили напризволяще, без води та їжі - понад півсотні загинули, і невідомо, чи виживе решта. Якщо вівці хворі - їх знищать. Якщо здорові - шукатимуть нову домівку.

Результати аналізу як вирок: "замурованих" у фурі овець можуть знищити

Залиште свій коментар

Вибір редакції