Оточений блокпост на Луганщині тримається з останніх сил і чекає вогневої підтримки армії

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оточений блокпост на Луганщині тримається з останніх сил і чекає вогневої підтримки армії

Блокпост на Бахмутці досі не розблоковано, твердять очевидці

Солдати з поля бою та офіційні особи з РНБО надають діаметрально протилежну інформацію про Бахмутку.

Ситуація на Бахмутці в Луганській області перетворюється на критичну. Там уже кілька діб в оточенні численних сил бойовиків тримається 32-й блокпост Нацгвардії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналістам вдалося зв'язатися з одним із бійців АТО, котрі потрапили в "котел". Він розповів про наявність проблем із водою та цигарками.

"Нас мало, але ми за своє… Старайтеся донести до людей, шо тут не все так просто, як розказують по всіх телеканалах. Ми тут сидимо та чекаємо нормальної підтримки армії", - розповів воїн із оточення.

У тому, що це саме оточення, не мають ані найменшого сумніву бійці з сусідніх 29-го та 31-го блокпостів. Вони твердять, що до побратимів не змогла проїхати навіть вантажівка, котра мала вивезти тіла загиблих.

"Нічого тут не змінилося. Слухаємо тут по радіо… Я не знаю, що вони брешуть, що 32-й, кажуть, не в кільці, вибили сепаратистів. Як було кільце, так і є", - кажуть бійці з сусідніх позицій.

Критична ситуація поблизу шляху Бахмутка на Луганщині

Критична ситуація поблизу шляху Бахмутка на Луганщині

Цю тезу заперечують у РНБО. Там у брехні м'яко винуватять журналістів.

"Та інформація щодо оточення наших бійців, загибелі великої їх кількості - не відповідає дійсності. Ми радимо нашим журналістам дійсно цю інформацію уточнювати і не піддаватися на провокації", - сказав речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

Щоби роз'яснили ситуацію, ТСН звернулася до Міністерства оборони та штабу Антитерористичної операції. На офіційний запит відповіді поки що не надійшло.

Як уже повідомлялося, український блокпост біля Бахмутки продовжує виживати в оточенні "донських казаків".

Кореспондент ТСН Костянтин Павлов

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація