Отримала позитивний результат тесту: в Сумській області померла пацієнтка з підозрою на коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причина смерті буде відома 27 березня.

У Конотопі Сумської області померла 76-річна жінка, експрестест якої на наявність нового коронавірусу COVID-19 показав позитивний результат. Пацієнтка пішла з життя у реанімації, де її раніше під’єднали до апарату штучної вентиляції легень.

Про це повідомляється на сайті Сумської ОДА.

"Щойно стало відомо, що жінка, у якої конотопські медики сьогодні діагностували COVID-19, померла. Чекаємо на результати розтину", - повідомив Артем Семеніхін, міський голова Конотопа.

Як зазначається, два тести літньої жінки на наявність COVID-19 показали позитивний результат. Однак точні причини смерті встановлюються, оскільки результати експрестесту є попередніми і не є підставою для встановлення кінцевого діагнозу.

Додаткові аналізи наразі відправлено до Сумського обласного лабораторного центру. За інформацією міського голови, результати мають бути у п'ятницю, 27 березня.

Крім того, у зв'язку з коронавірусом місцева влада ухвалила рішення запровадити обмеження на Сумщині, ідеться в сюжеті ТСН.19:30. Згідно з рішенням, від 14:00 місто закрито на в'їзд для мешканців інших міст і областей. А ще комунальний транспорт там вже здійснює лише спецрейси, пільги у маршрутках скасовані, ринки закриті, депутати збираються на сесії під відкритим небом, наради проводять онлайн.

Симтоми коронавірусу та інших хвороб, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції