Отримати електронне бронювання можна буде в "Дії": коли запрацює послуга

Отримати електронне бронювання можна буде в "Дії": коли запрацює послуга

Отримати електронне бронювання можна буде в "Дії"

Українці зможуть підтвердити бронювання під час мобілізації через "Дію". Над цією функцією вже працюють.

Функціонал електронного бронювання запустять на порталі "Дія".

Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко на щорічній конференції Forbes "Гроші для Перемоги", пише "Інтерфакс-Україна".

"Міністерство оборони вважає, що електронне бронювання необхідно запустити якнайшвидше. Так вийшло, що цим треком займаються Мінекономіки та Мінцифра... На порталі "Дія" буде запущено функціонал електронного бронювання", — розповіла Черногоренко.

Заступниця міністра також зазначила, що, на думку Міноборони, "усі компанії, які бронюватимуть своїх людей через електронний ресурс, мають користуватися позитивною дискримінацією".

"Це має бути автоматична поступка: швидко, без додаткових візитів до ТЦК", — сказала Черногоренко.

Вона також повідомила, що Міноборони "зробило все, що мало б зробити з точки зору готовності єдиного електронного реєстру призовників, військовозобов'язаних і резервістів".

"Як тільки постанова буде проголосована, я думаю, що десь за три-чотири тижні... для колег, щоб "докрутити" функціонал, і ми запустимося", — сказала Черногоренко.

Нагадаємо, що українці вже активно оновлюють свої облікові дані у мобільному застосунку для військовозобов'язаних "Резерв+". Загалом понад 1,1 млн військовозобов’язаних українців вже оновили дані через "Резерв+". У Міноборони підрахували, скільки з них мають бронювання або відстрочку.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мобілізація в Україні 2024
Наступна публікація