Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гончарук відповів на обурення людей щодо поділу платіжки на газ і його транспортування

Нові платіжки за доставку газу викликали обурення у суспільстві.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук назвав правильним кроком поділ платіжок за газ на дві: окремо тариф на транспортування і окремо тариф на газ, які обурили людей.

Про це він заявив під час години запитань до уряду в парламенті 7 лютого.

"Про дві платіжки. Це правильний крок. Але, дійсно, більш правильно було б, якби людина отримувала їх одночасно і одним документом. Тобто правильно розділити ці послуги, але при цьому правильно організувати, щоб це все був один документ. Ми зараз над цим працюємо", - сказав Гончарук.

Він додав, що суми цих двох платіжок все одно виходять меншими, ніж люди платили. А невдоволення у суспільстві виникало через нерозуміння.

Тому уряд зараз поліпшувати комунікацію,  щоб подавати населенню інформацію в більш зрозумілому правильному вигляді.

Нагадаємо, українці з січня 2020 року розпочали отримувати окрему платіжку з нарахуваннями за доставку газу газорозподільними компаніями.

4 лютого через хвилю невдоволення і обурення споживачів міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель заявив, що НКРЕКУ опрацьовує варіант скасування двох платіжок за газ.

Відео Хитра математика: чому з новою газовою формулою українцям доведеться платити більше

Цього тижня уряд змінив принцип формування ціни на газ. Тепер вартість залежить від коливання ринку. Ціна зменшилася на чверть, порівняно з січнем минулого року. Та парадокс у тому, що хоч вартість газу і зменшилась, платити менше навряд чи вдасться. А в деяких регіонах доведеться діставати з гаманців навіть більше. Більше читайте тут

Хитра математика: чому з новою газовою формулою українцям доведеться платити більше

Залиште свій коментар

Вибір редакції