Отримував гроші за медмаски і зникав: у Києві аферист обдурив людей на пів мільйона гривень

Отримував гроші за медмаски і зникав: у Києві аферист обдурив людей на пів мільйона гривень

Серед постраждалих — благодійні організації та державні медзаклади.

У Києві 34-річний чоловік у лютому цього року організував фіктивну схему продажу медичних масок. Шахрай розмістив у Мережі оголошення про продаж масок, яких насправді не мав. Люди переказували йому гроші, однак чоловік товар їм не відправляв, натомість вимикав контактні телефони і видаляв зазначені електронні поштові скриньки.

Про це сьогодні, 10 вересня, повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва.

"Так, у лютому 2020 року на початку епідемії коронавірусу підозрюваний, з метою наживи під виглядом продажу захисних медичних масок, придбав товариство та оформив його на підставну особу. Після цього чоловік розмістив на популярних інтернет-сайтах оголошення про продаж захисних медичних масок, яких фактично не мав у наявності, зазначивши, що розрахунки за товар здійснюються виключно шляхом проведення безготівкових банківських операцій", — йдеться у повідомленні.

Потерпілі перераховували кошти на рахунок фіктивного підприємства, однак товар їм не відправляли, контактні телефони вимикались, електронні поштові скриньки видалялися.

"Внаслідок указаних неправомірних дій завдано збитків 12 організаціям та 8 громадянам на загальну суму майже 500 тис. гривень. Серед постраждалих — дві благодійні організації та два державних медичних заклади, які здійснюють лікування та реабілітацію людей і виконують надважливу соціальну функцію під час боротьби з пандемією COVID-19", — зазначають у прокуратурі.

Шахраю повідомлено про підозру.  Встановлюються інші епізоди його злочинної діяльності.

Нагадаємо, у Дніпрі шахраї, які називалися вантажоперевізниками, ошукували громадян. Вони брали товар на перевезення, а потім зникали.

Відео Крах В2В Jewelry: чи повернуть кошти вкладникам та як не потрапити до шахрайської схеми

Знову на ті ж самі граблі. Здавалося, епоха фінансових пірамід уже далеко позаду. Проте навіть у сучасному світі сотні тисяч людей втрачають голову в гонитві за легкими грошима. Зокрема ризикують залишитися ні з чим, вкладники компанії В2В Jewerly, яка працює за допомогою ювелірних магазинів. Чи повернуть кошти вкладникам та як не потрапити до шахрайської схеми – далі.  

Крах В2В Jewelry: чи повернуть кошти вкладникам та як не потрапити до шахрайської схеми

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів