Отруєння на весіллях поблизу Чернівців. До лікарні потрапили майже 100 людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед тих. хто отруївся, щонайменше 28 дітей.

Кількість людей, які отруїлися на двох весіллях у Чернівецькій області зросла до 95. Кишкову інфекцію виявили у мешканців смт Путила та смт Красноїльськ.

Про це 2 жовтня повідомили у Чернівецькому обласному лабораторному центрі МОЗ України.

За медичною допомогою у смт Путила звернулися 86 осіб, з них 28 дітей, які 29 та 30 вересня вживали страви на весіллі в барі. З них було госпіталізовано 28 осіб, зокрема шестеро дітей. Решта проходять амбулаторне лікування.

Щодо іншого спалаху отруєння у Красноїльську, то там до лікарні доставили 9 людей.

"Під час епідеміологічного розслідування для проведення лабораторних досліджень відібрано проби харчових продуктів, питної води, змиви з об'єктів довкілля, обладнання, посуду, інвентарю, зразки матеріалу від осіб, які залучались до приготування страв, контактних осіб, хворих", – додали в центрі.

Раніше повідомлялося, що у двох районах Чернівецької області під час святкування весілля у ресторанах отруїлися 56 людей.

Відео На Рівненщині 12 людей отруїлися солодощами з місцевої кондитерської

12 людей отруїлися після того, як поласували тортами та заварними тістечками в місті Березне на Рівненщині. З температурою під 40, болем в животі та слабкістю до інфекційної лікарні шпиталізували 10-х, з них - троє дітей. Всі отруєні грішать на місцеву кондитерську. Кажуть, саме в ній напередодні купували солодощі. Нині крамниця зачинена.  

На Рівненщині 12 людей отруїлися солодощами з місцевої кондитерської

Залиште свій коментар

Вибір редакції