Отруєння Навального: Україна закликала посилити тиск на Росію

Отруєння Навального: Україна закликала посилити тиск на Росію

Україна підтверджує свою тверду позицію щодо застосування хімічної зброї.

Україна звернулася до міжнародної спільноти із закликом продовжити тиск на РФ через незаконне використання нервово-паралітичної речовини групи "Новачок".

"Враховуючи велику ймовірність причетності до отруєння Олексія Навального Російської Федерації, Україна звертається до міжнародної спільноти із закликом продовжити скоординований тиск на РФ задля того, щоб вона припинила загрожувати світовій безпеці та порушувати міжнародне право шляхом агресії проти власних громадян та інших держав", – наголошується в повідомленні пресцентру МЗС України у середу, 16 вересня.

Зазначено, що Україна довіряє результатам лабораторного аналізу біологічних зразків російського опозиціонера Олексія Навального, який провели лабораторії Німеччини, Франції та Швеції. Вони підтверджують наявність в його організмі отрути групи "Новачок", що вказує на можливу причетність уряду РФ до протиправних дій із застосуванням зазначеної речовини.

Своєю чергою, президент України Володимир Зеленський засудив замах на російського опозиціонера і чекає на подробиці.

Нагадаємо, що 15 вересня російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував своє перше фото після виходу зі штучної коми. Під світлиною написав "досі ще майже нічого не вмію, утім, вже сам цілий день дихаю". Раніше німецькі лікарі розповідали, що політик вже ненадовго встає з ліжка. Отруєння Навального обговорили у Європарламенті – там підозрюють, що до замаху причетна російська влада. У Брюсселі закликають провести міжнародне розслідування.

Сам російський опозиціонер Олексій Навальний планує повернутися до Російської Федерації, щойно одужає.

Відео Отруєння Навального: опозиціонер вперше після отруєння поділився світлиною з лікарні

Перше фото після виходу зі штучної коми. Російський опозиціонер Навальний вперше після отруєння поділився світлиною з лікарні. Під нею написав - "Досі ще майже нічого не вмію, утім, уже сам цілий день дихаю." Раніше німецькі лікарі розповідали, політик уже ненадовго встає з ліжка. Сліди "Новачка" в пробах Навального слідом за німецькими експертами підтвердили дві незалежні лабораторії у Франції та Швеції. Утім, у Москві факт отруєння і досі заперечують. Чи запроваджувати проти Росії санкції через Навального - незабаром вирішить Рада ЄС. Отруєння Навального обговорюють і в Європарламенті, там підозрюють, що до замаху причетна російська влада.

Отруєння Навального: опозиціонер вперше після отруєння поділився світлиною з лікарні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів