Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєння у таборі на Київщині: тренери видали дітям зіпсовані йогурти, які зберігали в кімнатах

Термін споживання йогуртів також добігав кінця.

Тренери вихованців спортивної "Школи Дерюгіних", які отруїлись у дитячому таборі "Славутич" в Київській області, добу зберігали видані дітям на підвечірок йогурти у власних кімнатах без дотримання відповідної температури.

Про це повідомили у прес-центрі Держпродспоживслужби.

"У супроводі 3-х тренерів було 26 дітей з Києва та області, які відвідують ДЮСШ Дерюгіних. Було з’ясовано, що 30 червня, згідно з меню, дітям закладу на підвечірок видали йогурти з наповнювачем "Злаки" та з лактулозою місцевого виробника, термін споживання яких спливав 01 липня. Тренери вилучили у вихованців 26 йогуртів, які видали на підвечірок, та зберігали їх без дотримання відповідного температурного режиму у власних кімнатах і повернули дітям для споживання через добу", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, загалом у дитячому оздоровчому закладі "Славутич" перебували 226 дітей, станом на 3 липня погіршення стану здоров’я дітей з інших груп не реєструвалося.

Окремо наголошується, що всі вони харчувалися в одній їдальні.

Нагадаємо, у 12 дітей в таборі "Славутич" на Київщині діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Всі вони є вихованцями спортивної школи Дерюгіних, які прибули, щоб готуватися до змагань. Найбільше постраждала 8-річна дівчинка. Вона перебуває у тяжкому стані, лікарі боряться за її життя. Наразі триває розслідування.

За даними Держспоживслужби, у госпіталізованої у важкому стані дівчинки попередній діагноз "енцефаліт".   

media type="video" id="386833515"]

ВідеоЗ’ясовують причини отруєння дітей у таборі "Славутич"

12 дітям в понеділок стало зле, вони мали розлад шлунково-кишкового тракту. Найгірше - восьмирічній Марго. Вона вихованка спортивної школи Дерюгіних. Через сильне зневоднення дівчинка навіть впала у кому і зараз має бути у київській лікарні "Охматдит". Решта дітей у задовільному стані. Причину отруєння з'ясовують. 

З’ясовують причини отруєння дітей у таборі "Славутич"

Залиште свій коментар

Вибір редакції