Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєння у таборі "Славутич" на Київщині: 8-річна дівчинка тиждень лежить у комі

Дівчинка, яка отруїлась у дитячому таборі, перебуває у стабільно важкому стані.

8-річна дівчинка Марго, яку у важкому стані госпіталізували з дитячого табору "Славутич" на Київщині, сьому добу перебуває у комі.

Про це з посиланням на голову Київської обласної адміністрації Олександра Горгана пише "Українська правда".

"Дитина досі у комі, стан стабільно важкий. Але тиск, який раніше підтримували медикаментозно, підтримує вже самостійно. Це єдине позитивне зрушення", - розповів він.

За словами Горгана, в решти 11 дітей, які потребували медичної допомоги, здоров’я "стабільно покращується".

Окремо очільник Київщини зазначив, що спеціалісти Держпродспоживчслужби вже отримали частину результатів аналізів і вивчають їх.

"10 або 11 липня на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій звітуватиме представник Держпродспоживчслужби, і після цього буде зрозуміло, що спровокувало отруєння, і будуть прийняті відповідні рішення", - резюмував він.

ВідеоДівчинка, яка отруїлась у таборі "Славутич", залишається у комі

8-річна дівчинка, яка отруїлась у таборі "Славутич" у Переяславі-Хмельницькому, - досі в комі. Симптоми в решти 11 дітей вже минули. Усі дівчата навчалися у спортивній школі Ірини Дерюгіної, і саме тренерів звинувачують у їхній недузі. 

Дівчинка, яка отруїлась у таборі "Славутич", залишається у комі

Нагадаємо, у 12 дітей в таборі "Славутич" на Київщині діагностували розлад шлунково-кишкового тракту і помістили до медичного ізолятора табору. Всі вони є вихованцями спортивної школи Дерюгіних, які прибули, щоб готуватися до змагань. Найбільше постраждала 8-річна дівчинка. Вона перебуває у тяжкому стані, лікарі "Охматдиту" боряться за її життя. Наразі триває розслідування.

За даними Держспоживслужби, у госпіталізованої у важкому стані дівчинки попередній діагноз "енцефаліт".

Залиште свій коментар

Вибір редакції