Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєному Ізмаїлу загрожує епідемія вірусного гепатиту А

У санстанції не приховують, що ситуація ще далека від вирішення.

Ще двадцять ізмаїльців протягом вівторка звернулися по допомогу лікарів. Загальна кількість отруєних сягнула вже 480 чоловік, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

В лікарнях із них дві сотні. Карантин в Ізмаїлі подовжили ще на тиждень.

Фахівці повторно візьмуть аналізи ґрунту, води та продуктів, щоб відстежити динаміку епідеміологічної ситуації.

Комунальники досі чекають на дозвіл санлікарів почати промивання водогону концентрованим хлором. На час обробки питну воду містянам підвозитимуть централізовано. А для лікарень та соціально незахищених громадян закуплять бутильовану воду.

Ситуацію в Ізмаїлі мають проаналізувати інші міста, наголосив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Особливо ті, де також існує імовірність підтоплень і потрапляння нечистот до водогонів.

Фотогалерея Отруєний Ізмаїл. Жителів міста попереджають про новий можливий сплеск захворювань (11 фото)

На урядовій нараді представники Мінохорони здоров'я та санепідслужби спрогнозували, що в Ізмаїлі ще може бути невелике зростання захворюваності.

"Через довгий інкубаційний період, який складає три тижні, можна ще очікувати підвищення захворюваності на вірусний гепатит А. Тому ми не складаємо руки і говоримо про локалізацію спалаху, але про ліквідацію говорити рано", - наголосив голова санепідемслужби Святослав Протас.

Раніше в МОЗ назвали причину масового отруєння в Ізмаїлі. Як повідомив в.о. міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський, це сталося через потрапляння відходів із туалетів приватного сектору до водогінної мережі.

Відео В Ізмаїлі продовжили карантин

Залиште свій коментар

Вибір редакції