Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруйна екскурсія: діти з Харківщини потрапили до лікарні у Львові

Медики не можуть встановити, що саме спричинило важке отруєння.

Діти, які приїхали до Львова на відпочинок із Харківщини, опинилися в інфекційній лікарні. Загалом занедужали 5 із 13 туристів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

До лікарні їх почали звозити вночі із симптомами гострої кишкової інфекції. Шпиталізованим від 10 до 14 років. Вони харчувались у двох місцевих кафе, проте всі їли різні страви. Тож фахівці не відкидають, що підлітки могли отруїтися їжею, яку взяли в дорогу з дому.

Нині в усіх закладах, де побували екскурсанти, проводить перевірку Держспоживслужба, а поліція опитує дорослих, які супроводжували групу. Медики ж кажуть, що після допомоги дітям уже стало краще. "Діти поступили в середньо-важкому стані, в кожного була підвищена температура тіла, діти скаржилися на нудоту, болі в животі. Їли вони все різне, тому чітко сказати, що саме спровокувало це… Працівники центру лабораторного з'ясують", - пообіцяла завідувачка відділення Львівської інфекційної лікарні Софія Кащевська.

Відео Діти, які приїхали до Львова на відпочинок, занедужали на гостру кишкові інфекцію

Захворіли 5 з 13 туристів. До лікарні їх почали звозити вночі із симптомами гострої кишкової інфекції. Шпиталізованим від 10 до 14 років. Вони харчувалися у двох місцевих кафе, проте всі їли різні страви. Тож фахівці не відкидають, що підлітки могли отруїтися їжею, яку взяли в дорогу з дому.  

Діти, які приїхали до Львова на відпочинок, занедужали на гостру кишкові інфекцію

Залиште свій коментар

Вибір редакції