Озброєна банда ісламістів готувала у Криму джихад

У затриманих членів радикальної організації "Ат Такфір Валь Хіджра" вилучили екстремістську літературу й зброю.

У Сімферопольському районі Криму міліція припинила діяльність банди, члени якої займалися підготовкою до ведення озброєного джихаду, а заразом - здійснювали крадіжки.

Троє місцевих мешканців - двоє кримських татар і один етнічний росіянин, який прийняв іслам, у районі селища Чистеньке спорудили бункер-схрон, в якому зберігали компакт-диски і літературу екстремістського змісту, посібники з ведення бойових дій у гірничо-лісистій місцевості і диверсійної діяльності.

Там же вони вели вербування нових прихильників.

Затримані, імена яких не називаються, активно озброювалися: у них знайшли кілька обрізів і пістолети.

За інформацією кримської міліції, вони належали до радикальної ісламістської організації "Ат Такфір Валь Хіджра", яка заперечує будь-який державний лад, окрім халіфату.

Раніше керівники кримської міліції вже висловлювали заклопотаність з приводу посилення активності радикальних мусульманських організацій на півострові. Особливу увагу правоохоронних органів України викликає діяльність організації "Хізб ут-Тахрір", забороненої в багатьох країнах світу.

В той же час, "Хізб ут-Тахрір" від міліції і СБУ не ховається. Більш того, навесні 2009 року через свій сайт керівники руху пояснили українським правоохоронним органам, що методом для досягнення своєї мети "Хізб ут-Тахрір" визначив ідеологічну і політичну боротьбу, що виключає будь-які насильницькі дії.

Читайте також:

Москаль вимагає заборонити в Україні ісламську партію "Хізб ут-Тахрір"

"Російський" Крим не буде підтримувати Януковича

Соціалісти пророкують появу незалежної кримсько-татарської республіки

МЗС: визнавши Абхазію й Південну Осетію Україна втратить Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: