Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Озброєні чоловіки на іномарці відібрали ящик тюльпанів у квіткаря в Кропивницькому

Грабіжників швидко затримали правоохоронці.

У Кропивницькому 8 березня сталося тюльпанове пограбування. Двоє чоловіків на іномарці під’їхали до торговців квітами, один із нападників вистрелив у повітря з пістолета, а інший забрав ящик із тюльпанами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Потім обидва сіли в авто і поїхали геть, але плани грабіжників зірвали копи. Спротиву патрульним квіткові злодії не чинили, тож обох нападників затримали.

Раніше повідомлялося, що оберемки власноруч вирощених тюльпанів майстри віддають за 350 гривень і пояснюють, чому товар такий дорогий. "Праці дуже багато. Треба купити цибулинку в Голландії, посадити її, зростити, через це так ціна – 25", - каже одна з продавчинь. Ці витрати себе не виправдовують, але дорожче українці взагалі купувати не будуть. Петро з Тернополя на цей день мав надії, а тепер розчарований: "З кожним роком все сходить не ні. Не варто працювати на землі". У місті зафіксовано унікальну ситуацію: покупців настільки мало, що ціни на свято навіть знизили. "Ціни нижчі, ніж були цілу зиму. Тюльпан був 25, зараз 20", - твердять продавці.

ВідеоУ Кропивницькому двоє чоловіків пограбували торговців квітами

Двоє чоловіків на іномарці під’їхали до торговців квітами. Один з нападників вистрелив у повітря з пістолета, а інший забрав ящик із тюльпанами. Потім обидва сіли в авто і поїхали геть. Плани грабіжників спаплюжити жителькам Кропивницького святкування восьмого березня зірвали копи. Супротиву патрульним квіткові злодії не чинили.

У Кропивницькому двоє чоловіків пограбували торговців квітами

Залиште свій коментар

Вибір редакції