Озброєні до зубів: поліція показала, що вилучила у стрільців у Броварах

Озброєні до зубів: поліція показала, що вилучила у стрільців у Броварах

Поліція Київської області

 За даними поліції, затриманими виявилися "гості", які прибули з інших регіонів України.

На місці перестрілки у Броварах між молодиками, які нібито представляли законний і нелегальний бізнес із пасажирських перевезень, поліція вилучила цілий арсенал зброї, наразі встановлюють її належність.

За даними поліції, на місці було затримано десятьох підозрюваних у перестрілці. Головна версія правоохоронців - конфлікт між тими, хто займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками. Затриманими виявилися "гості", які прибули з інших регіонів України. Проводиться огляд місця події, встановлюються інші учасники, обставини та причини інциденту.

скріншот з відео
скріншот з відео

З місця перестрілки у Броварах з вогнепальними пораненнями шпиталізували трьох учасників подій. А затримані були близько 20 осіб, в той час як учасників стрілянини було понад 30 людей. Як вдалось дізнатись ТСН, одного постраждалого доправили до Броварської лікарні після 7:30 ранку, йому кулею поранило легеню, а також зламано ребро. Чоловіка терміново прооперували. Іншого учасника подій доправили до лікарні після 8-ї ранку – йому кулею потрощило кістки правої гомілки, він перебуває у травматологічному відділенні.

Нагадаємо:

  • 29 травня вранці у Броварах сталася перестрілка, в якій взяли участь кілька десятків осіб. Місцеві мешканці публікували відео події у соцмережах.
  • За повідомленням МВС, стрілянина сталася між угрупуваннями, які "покривають" маршрутні перевезення. Причина - перерозподіл сфер впливу між перевізниками.
  • Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков покладає відповідальність за події на місцеву владу, мовляв виконавчі органи Києва та області потонули в корупції, що призвела до перестрілки в Броварах між легальними і незаконними перевізниками.

У Броварах невідомі влаштували стрілянину

У Броварах невідомі влаштували стрілянину