Озброєні податківці помилково захопили офіс депутата від БЮТ

Група, що увірвалася до офісу депутата, налічувала близько 20 осіб, більшість були озброєні. Вони залишили у приміщенні погром: вибиті двері, поламані замки, побиті люди.

Депутат Костянтин Бондарєв (БЮТ)
Депутат від БЮТ Костянтин Бондарєв
Невідомі у формі податківців, які захопили 9 червня приймальню народного депутата від БЮТ Костянтина Бондарєва, залишили приміщення, не надавши жодних пояснень. Сам Бондарєв вважає, що податківці просто помилились офісом – поруч розташовано відділення комерційного банку.

"Узаперті я перебував недовго. Приблизно через 45 хвилин після захоплення мого приміщення ці незрозумілі співробітники незрозумілої організації пішли. Вони втекли, забувши навіть представитися. Та проте вони залишили в приміщенні погром: вибиті двері, поламані замки, побиті люди", - сказав він.

"Зараз до мене приїхали і з райвідділу міліції, і з міського управління МВС. Я пишу заяву, мої помічники дають пояснення, міліція проводить слідчі дії. Вилучено фомку, якою ламали двері. Намагаємося з'ясувати, співробітники якої спецслужби здійснили цей наліт", - повідомив Костянтин Бондарєв.

За його словами, група, що увірвалася до його офісу, налічувала близько 20 осіб.

"У них на спинах було написано "Податкова міліція". Були серед них і люди в штатському і без зброї. Але у них були і відеокамери, і фотоапарати, якими вони фотографували мої документи. А особисто вони не представлялися. Обличчя у них були дуже задоволені, і їх взагалі не бентежило те, що вони зламали двері, на яких було написано "Приміщення народного депутата України". Вони намагалися сказати мені, куди ходити, і куди не ходити, - але я не дозволив розмовляти зі мною в такому тоні. Я став дзвонити в міліцію і, мабуть, їх цим налякав", - пояснив депутат.

Бондарєв також заявив, що, на його думку, загарбники переплутали його офіс з приміщенням комерційного банку, що знаходиться поруч.

"Як зараз з'ясовується, вони помилилися дверима. Річ у тім, що на першому поверсі будівлі, де я орендую приміщення, є інші двері, на яких написано "Комерційний банк". Вони хотіли вломитися туди, але чомусь вирішили ще (про всяк випадок) вломитися в приймальню народного депутата", - сказав Бондарєв.

Нагадаємо, у квітні кримська організація БЮТ заявляла про проведення обшуку співробітниками податкової міліції у своєму офісі в Сімферополі. У політичній силі обшук назвали "звичайним наїздом", замовлений податковій міліції політичними опонентами.

Читайте також:

Міліція штурмом взяла офіс депутата від БЮТ

У Києві міліція затримала та допитує керівника донецької медіа-профспілки

Міліція з автоматами влаштувала обшук у кримському штабі БЮТ

Регіонали Піскун з Калашниковим розгромили офіс партії Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: