Озброєні СБУшники залишили будівлю "Нафтогазу"

У будівлі компанії залишилися тільки цивільні співробітники СБУ, які вилучають документи "Нафтогазу".

Озброєні співробітники Служби безпеки залишили будівлю НАК "Нафтогаз України". Зараз в офісі компанії залишаються тільки слідчі СБУ.

Про це повідомив прес-секретар компанії Валентин Землянський.

"Маски-шоу тепер продовжуються на вулиці Підвисоцького, 12 в 4-ій клінічній лікарні, куди відвезли першого заступника головного бухгалтера Марію Кушнір", - сказав він.

В той же час, в офісі "Нафтогазу" кілька співробітників СБУ та слідчий слідчого управління Служби безпеки проводять виїмку документів.

Співробітники НАК не володіють точною інформацією, які конкретно документи вилучаються. А працівники СБУ відмовляються повідомляти журналістам, які документи буде вилучено.

Нагадаємо, за інформацією "Нафтогазу", працівники СБУ вимагали від компанії надати їм оригінали угод на поставки й транзит газу, підписаних 19 січня з російським "Газпромом".

Основні події в будівлі компанії розвивалися навколо актової зали та кабінету заступника головного бухгалтера "Нафтогазу" Марії  Кушнір.

Її кабінет було заблоковано. Після цього жінка із серцевим нападом була доправлена до лікарні. Вчора, 3 березня, Кушнір кілька годин допитували в СБУ, крім того, вона повинна була прийти на допит і у середу.

В СБУ заявили, що її співробітники проводили в будівлі "Нафтогазу" звичайні слідчі дії, пов'язані із розслідуванням кримінальної справи за фактом заволодіння посадовими особами "Нафтогазу" 6,3 мільярда кубометрів транзитного газу на суму більше 7,4 мільярда гривень.

В рамках цієї справи СБУ вже затримала заступника начальника відділу енергетичної митниці Державної митної служби Тараса Шепітька.

Читайте також:

"Нафтогаз": ми діємо законно, а в СБУ сидять дурні

Бухгалтера "Нафтогазу" у важкому стані забрала швидка

"Альфа" забирає в "Нафтогазу" оригінали контрактів з "Газпромом"

Люди в масках захопили будівлю "Нафтогазу України"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: