Озон загрожує українським містам

Під дією ультрафіолету в повітрі накопичується велика концентрація озону. Ця речовина особливо небезпечна для астматиків та людей з серцево-судинними захворюваннями.

Рівень небезпечної суміші газів в українських містах в кілька разів перевищує допустиму норму.

Учені застерігають, що під дією ультрафіолету в повітрі накопичується велика концентрація озону. Ця речовина особливо небезпечна для астматиків та людей з серцево-судинними захворюваннями.

Офіційної статистики в Україні про рівень вмісту в повітрі озону не існує.

Озоновий шар захищає людину від негативного впливу ультрафіолету, пом'якшує дію радіоактивного проміння. Але це якщо йдеться про газ на висоті 30 кілометрів над рівнем моря.Тоді як за кілька метрів від поверхні землі концентрується інша речовина.

Вчений-астроном НАН України Михайло Сосонкін, розповів, що рівень озону у повітрі у чотири рази вищий за норму.

Один озон шкодить – інший лікує. Медики стверджують, що озон у чистому вигляді має протизапальну дію. Він вбиває інфекції і запобігає розповсюдженню вірусів.

Інша справа - озон у повітрі, де ціла купа різних газів. Молекули озону змішуються з викидами промислових підприємств, вихлопами автомобілів та попадають під вплив ультрафіолету. Як наслідок - утворюється шкідлива для людського організму суміш, яка може викликати різні захворювання.

Найбільше озону в повітрі - від 6:00 до 14:00. Саме в цей час фахівці радять жителям великих міст посидіти у приміщенні. Інакше може виникнути біль в горлі, задишка або головний біль.

Читайте також:

Москві пророкують катастрофу через спеку та викиди смогу

Найчистіша країна світу - Швейцарія

Синоптики попередили про погіршення погодних умов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: