"Озвучення територіальних претензій": Муженко відреагував на присвоєння назв українських міст частинам армії РФ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Озвучення територіальних претензій": Муженко відреагував на присвоєння назв українських міст частинам армії РФ

УНІАН

Голова Генштабу також підписав наказ про виконання командирів української армії закону про засудження нацистського та комуністичного режимів.

Голова Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко назвав присвоєння назв українських міст частинам російської армії "маркуванням території та озвученням претензій на землі інших народів".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Щодо присвоєння так званих почесних найменувань частинам російської армії. 1. Українське військо має власні військово-історичні традиції і дії Росії ніяким чином на нас не впливають. 2. Своїми рішеннями росіяни продовжують свою давню традицію - красти чужу історію та славу. 3. Це маркування території та озвучування претензій на землі інших народів, до яких Росія немає ніякого відношення", - заявив Муженко.

Підписав наказ Генерального штабу, який чітко регламентує виконання командирами (начальниками) всіх рівнів управління...

Опубліковано Віктором Муженком Понеділок, 2 липня 2018 р.

Він також зазначив, що це є чітким сигналом від Росії, що вона не збирається зупинятись на анексії Криму та окупації Донбасу. За його словами, традиції сучасної російської армії – це суміш імперських та радянських міфів.

Голова Генштабу також підписав наказ, який регламентує виконання командирами української армії всіх рівнів закону про засудження нацистського та комуністичного тоталітарних режимів.

Нагадаємо, 2 липня президент Росії Володимир Путін підписав указ, яким присвоїв деяким частинам російської армії імена українських міст - Львова, Житомира та Ніжина. Крім того, деякі частини отримали почесні імена білоруських міст Вітебська, Кобрина і Слоніма. Також частинам російської армії присвоїли імена Варшави, регіону Трансільванії тощо.

Наступна публікація