П'яний Кваснєвський в Україні

Головні польські видання рясніють заголовками про те, що колишній президент читав лекцію в Україні нетверезим.

Віктор Ющенко та Олександр Кваснєвський
УНІАН
Олександр Кваснєвський виправдовується тим, що "мав повне право випити з друзями".
Сьогодні головні польські видання рясніють заголовками на кшталт ”Колишній президент Польщі Александр Кваснєвський під час читання лекцій в Україні був не в найкращій формі”.

Як передає кореспондент УНІАН, екс-президент та лідер партії Лівиця та Демократи (ЛіД) Александр Кваснєвський прокоментував програмі ”Факти” польського телеканалу TVN свою поведінку таким чином: ”Може, я й випив один келих вина, може десять. Я вільна людина і маю право робити, що хочу, я знаходжуся зі своїми друзями”.

Два польські телеканали показали зйомки з лекції Александра Кваснєвського у Київському Національному університеті ім. Т.Шевченка. Багатьох польських політологів та політиків подібна поведінка екс-президента обурює.

”Я не розумію таких інцидентів. Може це форма врегулювання стресу, хоча не знаю, як людина з такою біографією може мати стреси. Така поведінка не служить формації, яку він очолює”, - так прокоментував газеті ”Жечпосполіта” поведінку Кваснєвського колишній прем`єр Польщі та лідер партії Союз Демократичної Лівиці Юзеф Олекси. 

За словами політолога Марека Мігальські, ”постать Александра Кваснєвського вже не приватна, оскільки він включився до виборчої кампанії партії Лівиця та Демократи і не повинен дозволяти собі таких ексцесів”.

У вересні 1999 року під час покладання квітів у Харкові Александр Кваснєвський як президент Польщі ледь тримався на ногах. У 2005 році він визнав, що був не тверезим і перепросив за свою поведінку. Цей інцидент уже використали у цьогорічній передвиборчій кампанії політичні противники партії ЛіД, зокрема, партія "Право і Справедливість".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: