П’яний чоловік улаштував стрілянину в Гуляйполі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поранення внаслідок цього дістав маленьких син стрілка.

У Гуляйполі батько поцілив із пістолета у свого 10-річного сина. За даними поліції, п'яний чоловік розсварився з дружиною, витяг зброю та розпочав хаотичну стрілянину, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На звуки з кімнат повибігали діти. Одна з куль влучила в 10-річного Назарчика. Із пораненням груднини хлопчика доправили в лікарню. Наразі його життю нічого не загрожує, хоча кулю вирішили поки що не видаляти.

За словами дружини нападника, її чоловік украй рідко вживає алкоголь, а револьвер узяв у родичів. Чому повівся настільки агрессивно - жінка не розуміє. І запевняє, що якщо дитина його пробачить, розривати шлюбу не буде. "Коли нас привезли спочатку у району лікарню, мене нагукала міліція, і він це чув. То спитав:папку в тюрму не заберуть?. Якщо діти з ним захочуть – він буде жить, якщо не захочуть – не буде жить", - пояснила мати Юлія Яцишина.

ВідеоНа Вінниччині п'яний батько поцілив із пістолета в 10-річного сина

У Гуляйпіллі батько поцілив із пістолета в свого 10-річного сина. За даними поліції, п'яний чоловік розсварився з дружиною, витяг зброю та розпочав хаотичну стрілянину. На звуки з кімнат повибігали діти. Одна з куль влучила в 10-річного Назарчика. Із пораненням груднини хлопчика доправили в лікарню. 

На Вінниччині п'яний батько поцілив із пістолета в 10-річного сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції