П'яний консультант Верховного суду, який пропонував копам "забухати", зліг на лікарняний

Дисциплінарна комісія може розглядати його скандальну справу місяцями.

Скандальний п’яний водій Олег Ляшок, який пропонував поліцейським "забухати" і показував середній палець, зліг на лікарняний. Консультант Верховного суду не з'являється на роботі, а телефоном повідомляє, що захворів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ще на початку тижня чоловіка не знали навіть на подвір’ї його багатоповерхівки, а тепер про "тусовочного сусіда" говорить чи не кожен. Побаченому в ролику сусіди дивуються: "Це дуже спокійна, порядна сім'я, повірте мені. Гарна жінка, порядна дитина, добре вчиться". Люди кажуть, що із самим Ляшоком майже не перетинаються і бачили його вкрай рідко, а от з родиною спілкуються, і характеризують їх лише з кращого боку.

ВідеоТСН дізнавалася, чи зійде з рук кермування у нетверезому стані консультанту Верховного суду

П'яний кермувальник - представник феміди - зліг на лікарняний. Консультант Верховного суду Олег Ляшок, якого днями активісти разом із правоохоронцями зафільмували у напівсвідомому від алкоголю стані, не з'являється на роботі. Але телефоном повідомив, що захворів. Згідно із законодавством, звільнити його за такий вчинок на цей момент не можна. 

ТСН дізнавалася, чи зійде з рук кермування у нетверезому стані консультанту Верховного суду

Не знала підлеглого до ролика і керівник апарату Верховного суду. Тепер прізвище Ляшок там на слуху у кожного – всі чують, але побачити ніяк не можуть, адже консультант після своєї алкогольної пригоди узяв лікарняний. "Не відсоторонений, оскільки закон чітко визначає, у якому випадку проводиться відсторонення і на який термін", - пояснюють у суді.

Чи є пункти закону про держслужбу, за якими можна звільнити за такий проступок, визначатиме дисциплінарна комісія. За законодавством, звільнити можна за повторний прогул. Якщо ж дисциплінарна комісія встановить факт неетичної поведінки чи виявить дії, що підривають авторитет дерслужбовця, то за це передбачається тільки догана. На роботі Ляшок у день нетверезих пригод був точно, о котрій пішов – ще з'ясовують. Як тільки він вийде з лікарняного, документи знову перевірятиме дисциплінарна комісія. За законом, проступок там можуть розглядати до півроку, а якщо не витримати всю процедуру, то будь-яке рішення Ляшок зможе оскаржити в суді.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар