Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
П'яний консультант Верховного суду, який пропонував копам "забухати", зліг на лікарняний

Дисциплінарна комісія може розглядати його скандальну справу місяцями.

Скандальний п’яний водій Олег Ляшок, який пропонував поліцейським "забухати" і показував середній палець, зліг на лікарняний. Консультант Верховного суду не з'являється на роботі, а телефоном повідомляє, що захворів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ще на початку тижня чоловіка не знали навіть на подвір’ї його багатоповерхівки, а тепер про "тусовочного сусіда" говорить чи не кожен. Побаченому в ролику сусіди дивуються: "Це дуже спокійна, порядна сім'я, повірте мені. Гарна жінка, порядна дитина, добре вчиться". Люди кажуть, що із самим Ляшоком майже не перетинаються і бачили його вкрай рідко, а от з родиною спілкуються, і характеризують їх лише з кращого боку.

ВідеоТСН дізнавалася, чи зійде з рук кермування у нетверезому стані консультанту Верховного суду

П'яний кермувальник - представник феміди - зліг на лікарняний. Консультант Верховного суду Олег Ляшок, якого днями активісти разом із правоохоронцями зафільмували у напівсвідомому від алкоголю стані, не з'являється на роботі. Але телефоном повідомив, що захворів. Згідно із законодавством, звільнити його за такий вчинок на цей момент не можна. 

ТСН дізнавалася, чи зійде з рук кермування у нетверезому стані консультанту Верховного суду

Не знала підлеглого до ролика і керівник апарату Верховного суду. Тепер прізвище Ляшок там на слуху у кожного – всі чують, але побачити ніяк не можуть, адже консультант після своєї алкогольної пригоди узяв лікарняний. "Не відсоторонений, оскільки закон чітко визначає, у якому випадку проводиться відсторонення і на який термін", - пояснюють у суді.

Чи є пункти закону про держслужбу, за якими можна звільнити за такий проступок, визначатиме дисциплінарна комісія. За законодавством, звільнити можна за повторний прогул. Якщо ж дисциплінарна комісія встановить факт неетичної поведінки чи виявить дії, що підривають авторитет дерслужбовця, то за це передбачається тільки догана. На роботі Ляшок у день нетверезих пригод був точно, о котрій пішов – ще з'ясовують. Як тільки він вийде з лікарняного, документи знову перевірятиме дисциплінарна комісія. За законом, проступок там можуть розглядати до півроку, а якщо не витримати всю процедуру, то будь-яке рішення Ляшок зможе оскаржити в суді.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Залиште свій коментар

Вибір редакції