Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
П’яний одесит із дробовика стріляв по дітях, які грали у футбол під вікнами

Для того, щоби затримати хулігана, довелося задіювати підрозділ спеціального призначення.

П'яний чоловік стріляв по дітях із мисливської рушниці в Одесі, бо вони нібито заважали йому відпочивати. Перший постріл він здійснив у повітря, а потім направив рушницю на одного з підлітків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Нарешті цього дебіла заарештують", - не приховують радості сусіди, коли до стрілка прийшли представники поліції. У дворі скаржаться, що від агресії чоловіка страждали діти, але якщо раніше справа обмежувалася лайкою, нині він узявся за зброю – аби провчити малечу, яка грала у футбол, дістав з шафи дробовик. "Налякало більше за все те, що він направив дробовик вгору і вистрілив, потім направив моєму другу в голову", - розповів очевидець Олександр Габленко. "Почув постріл, я злякався, бачу – всі тікають. Я розвертаюся, дивлюся – він направляє. Я спочатку в ступор, нічого не розумів, а потім зрозумів, що мені час бігти, і я втік", - розповів очевидець Давид Клікич.

Відео П'яний чоловік стріляв із мисливської рушниці по дітях в Одесі

Бо вони нібито заважали йому відпочивати. Мешканця багатоповерхівки роздратував гамір у дворі, тому він і вийняв зброю з шафи. Перший постріл здійснив у повітря, а потім направив рушницю на одного з підлітків.  

П'яний чоловік стріляв із мисливської рушниці по дітях в Одесі

Діти втекли на сусідній стадіон і найбільше боялися, що чоловік почне переслідувати їх, адже дорослих навкруги не було. "Ми побігли на поле, і там я набрав 102: приїздіть швидше, будь ласка, тому що нам дуже страшно, там дядя неадекватний стріляє з дробовика", - розповів очевидець Костянтин Григоренко. Тим часом на постріли почали вибігати дорослі. "Я думала, петарда вибухнула. Виглядаю – сусід з другого поверху стріляв. А якби когось убив? Це ж не вперше, постійно діти йому заважають", - каже Ольга Одінок.

За 20 хвилин прибула поліція, однак чоловік не захотів відчиняти двері. Ба більше – запевняв, що йому за стрілянину по дітях нічого не буде. "Він там був якимось водієм у депутата: я нічого не боюся, і так триває кожного разу. Неодноразово вже в поліцію писали на нього, нічого не допомагає", - каже Ольга Одінок. Правоохоронці викликали підкріплення – загін спецпризначення з автоматами та засобами для штурму. При їх вигляді порушник спокою передумав барикадуватися і здався.

Нині він у райвідділку, а його дружина навідріз відмовляється коментувати дії чоловіка. Чоловіка звинувачують у хуліганстві. Оскільки ніхто не постраждав, за стрілянину по дітям йому загрожує максимум три роки за ґратами. В поліції кажуть, що затриманий був нетверезим, і перевіряють, чи мав він дозвіл на зброю.  

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції