П'яну українську делегацію в Німеччині безкоштовно годували і розмістили в готелі

Дмитро Табачник розповів, що Німеччина не висунула жодних претенезій Україні у зв'язку з тим, що представники її делегації напилися у Франфурті.

Міністр освіти й науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявив, що влада Німеччини не висувала жодних офіційних претензій Україні у зв'язку з інцидентом, який стався з українською делегацією в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

"Підкреслюю, жодного документа, який би визначав претензії до України, до українських громадян, немає, не існує", - сказав Табачник.

Міністр підкреслив і той факт, що авіакомпанія за власний рахунок нагодувала й розмістила в готелі учасників делегації, котрі пропустили свій рейс.

За його словами, це свідчить про те, що ця подія не має нічого спільного за характером з інцидентом, який стався в 2009 році в цьому ж аеропорту з Юрієм Луценком, який на той час був главою МВС.

Крім того, Табачник ще раз відхрестився від "п'яної делегації", зазначивши, що на Всесвітній фестиваль молоді делегацію формували громадські організації, і жодна державна установа не фінансувала цю поїздку.

Нагадаємо, українська делегація з 59 осіб, що прямувала до Йоганнесбурга (ПАР), затрималася 12 грудня в аеропорту Франкфурта. Кількох членів делегації не допустили на борт літака через те, що вони перебували у стані алкогольного сп'яніння.

У результаті група вирішила залишитися в аеропорту до наступного рейсу. 13 грудня зазначена група разом прибула в Йоганнесбург.

Як розповів керівник української делегації на Фестивалі молоді в ПАР, депутат від Партії регіонів Андрій Пінчук, він особисто не був присутній під час інциденту, оскільки летів з іншою частиною групи. За його словами, нетверезий стан зафіксували у 5 осіб, а більшу частину делегації складали "представники Комсомолу і молоді соціалісти".

Читайте також:

Інцидент у Франкфурті: Пінчук розповів свою версію події в аеропорту

Табачник відхрестився від п'яної делегації у Франкфурті

МЗС підтвердило - члени української делегації напилися у Франкфурті

У Франкфурті зняли з літака п'яних членів делегації від Табачника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: