Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
П'ять днів не користувався туалетом, 21 день – душем: Умеров розповів про перебування у психлікарні окупантів

Найбільше Умерова турбували побутові умови, а не ставлення персоналу.

Колишній політв’язень РФ і заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров розповів, як провів три тижні у психіатричній клініці з примусу окупантів.

Найбільше Умерова турбували побутові умови, а не ставлення персоналу, розповів він в інтерв’ю "НВ".

"Я був нібито в окремій палаті, але вона була без дверей - у психіатричних клініках це нормальне явище. У тому відділенні, де був я, крім як у туалеті і душовій, дверей взагалі більше ніде не було. Спочатку я був у палаті один, на четвертий день до мене підселили одну людину, на п'ятий - другу, через тиждень - третю", - зізнався Умеров.

Він також додав, що відмовлявся від уколів, таблеток, їжі та води.

ВідеоІльмі Умеров та Ахтем Чийгоз відмовились просити у Кремля помилування

"П'ять днів навіть не користувався туалетом, потім мені дозволили користуватися службовим, дали ключ. Душем я не користувався 21 день, тому що це було цілим випробуванням: це була кімната, де на стелі висіло два душі, - перегородок немає, двері не зачиняються. У деяких хворих було нетримання калу. Санітари їх приводять мити при тобі, лають, матюкають. Я обтирався вологими серветками і так підтримував гігієну", - розповів він.

Чийгоза, якого окупанти прирекли до восьми років за ґратами, та Умерова, якого ув’язнили на два роки, несподівано для широкої громадськості та самих бранців звільнили 25 жовтня. Як з’ясувалося пізніше, свобода лідерів кримських татар стала можливою внаслідок неабияких зусиль української влади та особистого втручання турецького президента Ердогана.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції