Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
П’ята частина українських заробітчан більше не хочуть працювати за кордоном

Українці знаходять гарну роботу на батьківщині.

Кожен п’ятий заробітчанин воліє залишитись працювати в Україні. Таке опитування провів популярний інтернет-ресурс з пошуку роботи. Наводять власну статистику: 42% опитаних сумують за рідними, ще 16% скаржаться на високі ціни на житло та харчування і майже третина змогли знайти роботу з європейською зарплатнею в Україні. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

20% українців, які попрацювали за кордоном і більше туди не збираються. Серед незадоволених найбільше будівельників, водіїв та тих, кому доводилося працювати на виробництві. Щомісяця вони отримували в середньому тисячу доларів, з яких мали оплатити ще оренду житла та харчування.
Але так заробляти можна і в Україні кажуть експерти. Тим більше, що робітничих вакансій у нас вистачає.

"Це можуть бути механіки, зварювальники, оператори станків, монтажники, сантехніки, слюсарі, муляри. Ну себто, досить велика кількість професій, які сьогодні заробляють 15, 20, 25 и т. д. По трактористах, були навіть зарплатні в 100 000 грн. Але це сезонні", - каже HR-експерт Тетяна Пашкіна.

Нагадаємо, 1 серпня повідомлялося, що в Мінсоцполітики повідомили, що на постійній основі за кордоном працює 3,2 млн громадян України, а в окремий період – від 7 до 9 млн осіб.

ВідеоУкраїна увійшла в трійку лідерів за кількістю лікарів-заробітчан у Чехії

МОЗ цієї країни і далі спрощує умови працевлаштування іноземців в чеських лікарнях. Українські лікарі і медсестрі емігрують через низьку зарплатню та  важкі умови праці. З одної з прикордонних лікарень за рік звільнилися 150 працівників, що ледь не зупинило роботу приймального відділення. Які фактори здатні втримати на робочих місцях принаймні тих,  хто ще не виїхав закордон – у сюжеті.  

Україна увійшла в трійку лідерів за кількістю лікарів-заробітчан у Чехії

Залиште свій коментар

Вибір редакції