П'ятеро українців потрапили до списку сотні інноваційних лідерів Європи

Учасники проекту NE100 створюють додатки, запускають соціальні ініціативи, впроваджують проекти і технології, корисні для людей в Європі і по всьому світу

Компанія Google оголосила імена інноваційних лідерів з країн Центральної та Східної Європи, які увійшли до списку New Europe 100 в цьому році.

Як йдеться у повідомленні компанії, до фінальної сотні новаторів регіону потрапили п'ятеро українців: головний виконавчий директор і співзасновник Petcube Ярослав Ажнюк, виконавчий директор Української асоціації венчурного і приватного капіталу Ольга Афанасьєва, голова Head, iGov.org.ua та директор з інформаційних технологій ПриватБанку Дмитро Дубілет, засновник Looksery Віктор Шабуров, а також співзасновник www.stopfake.org Ольга Юркова.

Фінальну сотню було обрано з числа кандидатур, представлених партнерами проекту та громадськістю. Цього року найбільша група фіналістів представляє окремих осіб і групи, що працюють в бізнесі (54%), в громадських організаціях і політиці (29%). Інші категорії включають науку (10%), засоби масової інформації і культуру (7%).

New Europe 100
googleblog.com

"Сьогодні ми бачимо все більше і більше прикладів успішних та інноваційних проектів, які народилися в Центральній і Східній Європі. Це показник великого потенціалу нашого регіону, а також того, як нові технології і цифрова економіка стали не просто викликом, а скоріше винятковою можливістю для видатних вчених, амбітних підприємців і творчих діячів," - зазначила глава з громадської політики і зв'язків з урядом представництва Google у Центральній та Східній Європі Марта Послад.

Як йдеться у прес-релізі, учасники проекту NE100 створюють додатки, запускають соціальні ініціативи, впроваджують проекти і технології, корисні для людей в Європі і по всьому світу. Вони діляться творчим підходом як в своїх проектах, так і в регіоні, в якому вони працюють - Центральній і Східній Європі.

Як зазнають у компанії, програмне забезпечення автономного водіння безпілотних автомобілів, компанія з телемедицини, що підтримує жінок під час вагітності, месенджер з анімованою мовою жестів - це лише деякі з фіналістів списку New Europe 100 цього року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: