П'ятьох свідків із ЦВК викликали до суду на вимогу Тимошенко

ВАСУ вирішив послухати думку членів ЦВК щодо можливої фальсификації виборів, але відмовився перевіряти, чи були в списках виборців померлі люди.

Вищий адміністративний суд задовольнив клопотання прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про виклик у якості свідків п'яти членів Центральної виборчої комісії - Андрія Магери, Жанни Усенко-Чорної, Юлії Швець, Ігоря Жиленка та Валерія Шелудька. Всі вони підписали протокол про встановлення результатів виборів з окремою думкою.

Рішення ВАСУ зачитав головуючий у судовому засіданні Олександр Нечитайло після того, як судді порадилися щодо клопотання глави уряду.

В той же час, Вищий адмінсуд не задовольнив клопотання Тимошенко щодо витребування у ЦВК інформації про наявність у Держреєстрі виборців осіб, які, за даними МВС, станом на 7 лютого значаться як померлі.

Також не буде витребувана інформація про осіб, які декілька разів були включені до Держреєстру виборців.

Нагадаємо, у п'ятницю, 19 лютого, ВАСУ почав розгляд позову Тимошенко щодо скасування результатів виборів, згідно з якими переможцем став лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Виступаючи на судовому засіданні, сама Тимошенко назвала сім технологій фальсифікації нинішніх виборів та висловила упевненість в призначенні третього туру голосування.

У той же час, інавгурація Януковича вже призначена на 25 лютого, і її суд відмовився скасовувати.

Команда Тимошенко також просила організувати пряму телетрансляцію судового засідання. Втім, ВАСУ їй в цьому відмовив, вирішивши транслювати в прямому ефірі тільки оголошення судового вироку. Проти трансляції виступали представники Віктора Януковича.

ВАСУ почав розгляд справи по виборах у неповному складі - на засідання прийшли 49 із 55 суддів.

Читайте також:

Тимошенко назвала суду сім технологій фальсифікації виборів

"Регіонали" зареєстрували в Раді проект про відставку Тимошенко

Тимошенко впевнена в проведенні третього туру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: