П'ятьох українців почали судити у США за торгівлю людьми

П'ятьох братів-українців, затриманих минулого тижня, судять за звинуваченням у торгівлі людьми. З 2000 по 2007 рік вони незаконно ввезли в США приблизно 30 молодих українців і українок.

П'ятеро братів-українців залучені у Філадельфії до суду за торгівлю людьми. Фігуранти цієї справи - брати Боцвінюкі: Омелян, Степан, Михайло та Дмитро, а також Ярослав, який кілька років тому взяв прізвище матері Чурук. Заарештовані вони були минулого тижня.

Всіх братів звинувачують в тому, що з 2000 по 2007 рік вони незаконно ввезли в США приблизно 30 молодих українців і українок з обіцянкою влаштувати їх на хорошу роботу, а потім відібрали у них документи, били і нещадно експлуатували .

Відповідний 28-сторінковий документ з обвинуваченнями Федеральна прокуратура Східного округу Пенсільванії направила до суду. Прокурори кажуть, що розслідування зав'язалося ще в 2005 році після отримання сигналу з неназваного "міжнародного джерела", але спочатку пробуксовували через мовний бар'єр і небажання потерпілих співпрацювати з владою.

З часом принаймні вісім потерпілих - шестеро чоловіків і дві жінки - погодилися дати свідчення проти братів і, швидше за все, отримають посвідку на проживання в Америці. Адвокати в таких випадках починають доводити, що свідки прокуратури обумовлюють обвинувачених у розрахунку на дозвіл влади залишитися в США.

У минулу середу в Торонто були арештовані 41-річний Ярослав Чурук, що працював водопровідником, і Михайло Боцвінюк. 51-річного Омеляна, якого слідство називає главою злочинної групи, заарештували минулого тижня в Берліні за ордером Інтерполу, а брата Степана - у Філадельфії. Виданий і ордер на арешт Дмитра, але він знаходиться в Україні, у якої немає договору з США про видачу.

За словами співробітника ФБР Дугласа Лінквіста, який очолює слідчу групу, підозрювані не знали про те, що до них підбираються правоохоронні органи, і арешт застав їх зненацька.

Читайте також:

Українцям, які торгували людьми, ухилитися від закону допоміг Ющенко

У США затримали українців за торгівлю людьми

У США визнали, що в країні все ще існує торгівля людьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: