П'ятьох військовослужбовців літаком санавіації евакуювали з Дніпра до Києва

Усі евакуйовані військові перебувають у стабільному стані.

З військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові 12 травня планово евакуювали до Києва військовослужбовців. Поранені та хворі бійці лікувалися у Харкові, але нині їхній стан стабільний, вони проходять діагностику.

Про це повідомили у командуванні Медичних сил Збройних Сил України.

Уточнюється, що військових, стан яких стабілізували у медзакладі Харкова та підготували до наступного етапу лікування, евакуювали реанімаційно-операційним літаком Повітряних Сил ЗСУ Ан-26 “ВІТА” .

Серед ушпиталених - троє поранених та двоє хворих військовослужбовців. Їх спершу привезли до військового майданчику міжнародного аеропорту "Бориспіль", а потім спеціалізованим транспортом - відвезли до Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ" у Києві.

"Військовослужбовці забезпечені усім необхідним для лікування та реабілітації. За словами військових медиків, стан здоров’я пацієнтів стабільний", - йдеться в повідомленні.

Наразі українські воїни розміщенні у відділеннях центру та проходять діагностичне обстеження для подальшого призначення відповідного лікування.

Нагадаємо, окупанти знову обстріляли на Донбасі цивільне населення Мар'їнки. Днями, просто на вулицю, де живуть люди, бойовики вгатили з гармати "Рапіра". Загиблих чи поранених, на щастя, немає. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини України: у військовому шпиталі помер старший солдат Віктор Городніченко

Новини України: у військовому шпиталі помер старший солдат Віктор Городніченко