"Падає довіра через такі речі". Криклій прокоментував скандальне листування заступниці з пранкером

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр інфраструктури пообіцяв з'ясувати відносини з Клітиною, після того як вона повернеться з відрядження.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив про падіння довіри до своєї заступниці Олександри Клітиної через її листування з анонімним пранкером.

Про це він сказав 19 листопада перед засіданням уряду, передає LB.ua.

"Поганий той солдат, який не мріє стати генералом. Це похвально, але не у такій спосіб. Але це ми обговоримо з нею, коли Олександра повернеться з відрядження, тому що, звичайно, довіра до неї падає через такі речі. Але це вже проблема моїх відносин з нею", - зазначив Криклій.

Він також підкреслив, що слова заступниці про те, що в міністерстві "щось мутять з тендерами на локомотиви", є неправдою.

"Локомотиви останні купувалися за часів Омеляна, коли з GE підписували контракт... Зараз розглядається кілька варіантів щодо майбутніх контрактів. Це французи, знову американці, але усі вони поки що роблять не дуже цікаву цінову пропозицію", - додав міністр.

Нагадаємо, раніше пранкер "Джокер" у своєму Telegram-каналі опублікував листування з Олександрою Клітиною. У повідомленнях чиновниця різко критикувала міністра Криклія за те, що він "наблизив до себе [держсекретаря МІУ] Галещука", який "ще китайський експрес розкрадав при Янику". Вона також заявила, нібито Криклій "посунув" її від "Укрзалізниці", тому що "вони щось крутять-мутять з тендерами на локомотиви".

Також пранкер запитав, чи зможе вона "потягнути міністерство", тому що "Владом незадоволений Вова".

Відео Міністр інфраструктури Владислав Криклій про стан українських доріг та перспективи внутрішнього авіасполучення

У нас в гостях міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Говоримо про реальний стан українських доріг сьогодні, чи є план з їхнього відновлення і які напрямки будуть зремонтовані в першу чергу. А також дізнаємось, чи планує нова команда впорядкувати міжміське пасажирське сполучення, розібратися із хаосом маршруток та чи буде розвиватися внутрішнє авіасполучення.   

Міністр інфраструктури Владислав Криклій про стан українських доріг та перспективи внутрішнього авіасполучення

Залиште свій коментар

Вибір редакції