Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Падіння з автобуса: у Херсоні пасажир отримав тріщину в черепі та штраф від поліції

Правоохоронці вважають, що провини водія в інциденті немає.

У Херсоні на повному ходу з рейсового автобуса випав пасажир. 20-річний хлопець лежить у лікарні зі струсом мозку, забиттям і тріщиною в черепі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Руслан їхав до Херсона із сусіднього селища в приміському автобусі та випав із нього. "Я рукою тримався за сидіння попереду мене, оцією рукою тримав рюкзак. До дверей була ще відстань. Різко нахилився автобус, різко потягло всім убік, двері відчинилися, і я отак боком випав", - розповів постраждалий.

ВідеоУ Херсоні на повному ходу з рейсового автобуса випав пасажир

Потерпілий - 20-річний хлопець - у лікарні зі струсом мозку. Він твердить - двері відчинилися самі. А от перевізник запевняє - на ручку міг натиснути хтось із пасажирів. Патрульні жодної провини перевізника не побачили і виписали письмове попередження пасажиру за те, що був неуважним і не дотримався правил безпеки.

У Херсоні на повному ходу з рейсового автобуса випав пасажир

Нещасний випадок стався на повороті, двері відчинилися на ходу. "Автобуси, котрі їздять цим маршрутом – вони постійно забиті. Багато добираються на попутках, бо в автобус неможливо влізти", - пояснює мати потерпілого Ірина Шавлівська.

Задні двері, з яких випав Руслан, є аварійним виходом, і заблокувати його перевізники не мають права. Поліцейські впевнені, що правил дорожнього руху не дотримався сам пасажир. Його й оштрафували. "Щоб він виконував надалі правила дорожнього руху, був уважним. Хлопець зайшов з того боку, де аварійний вихід. Ці двері помічені відповідним написом", - пояснив прес-офіцер патрульної поліції Херсона Андрій Кований.

До перевізника в патрульних зауважень немає, вони навіть не з’ясували, скільки було в салоні людей і чи не був автобус перевантаженим. Пояснюють, що це не вдалося зробити, бо після нещасного випадку автобус зупинився і пасажири розійшлися. У фірмі, якій належить транспортний засіб, переконують, що двері справні, тож відкритися могли, тільки якщо хтось із пасажирів випадково натиснув на ручку. А в тому, що автобус був переповненим, провини водія не бачать. "Він що, навмисне людей туди напхав? Вони самі йшли в автобус", - каже керівник служби безпеки АТП 16527 Андрій Тоцький.

Після інциденту автобус оглянули, несправності не виявили і знову випустили на маршрут. Мама потерпілого написала заяву до поліції та збирається подавати позов до суду. Зараз жінка шукає свідків, що їхали з її сином в автобусі.

Кореспондент ТСН Олена Ваніна

Залиште свій коментар

Вибір редакції