Палата представників США схвалила законопроект щодо заборони визнання суверенітету РФ над Кримом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Схвалення відбулося 427 голосами "за".

Палата представників Конгресу США схвалила проект закону, який визначає політикою США невизнання суверенітету Російської Федерації над Кримом, його повітряним простором чи територіальними водами.

Про це у вівторок, 12 березня, повідомляє посольство України в США у Facebook.

Зазначається, що також документ містить заборону федеральним департаментам та агентствам США здійснювати будь-які дії або надавати будь-яку підтримку, яка може трактуватися як така, що суперечить згаданій політиці США.

#НовинаПосольства Палата представників Конгресу #США схвалила проект закону, який визначає політикою США невизнання...

Опубликовано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Вторник, 12 марта 2019 г.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп продовжив чинні санкції супроти Росії до березня 2020 року. Американці уточнюють, що йдеться про кілька пакетів, котрі були запроваджені ще адміністрацією Барака Обами та є наслідком анексії українського півострова Крим Російською Федерацією. Це, зокрема, рішення березня 2014 року щодо загрози миру, стабільності, суверенітету і територіальної цілісності України, а також незаконного привласнення майна держави Кремлем. 

Відео Держдеп США планує витратити 661 мільйон доларів на боротьбу із пропагандою РФ

Йдеться, зокрема, про боротьбу зі зловмисним впливом Кремля у Європі та Азії, а також з його пропагандою на цих територіях. Додатково Державний департамент просить виділити 8 мільярдів на підвищення конкурентоспроможності й доступності військового обладнання США та збільшення військових можливостей для союзників та партнерів. Остаточне рішення мають затвердити конгресмени.  

Держдеп США планує витратити 661 мільйон доларів на боротьбу із пропагандою РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції