Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Охоплені полум'ям шини і багатогодинні черги. На пункті пропуску "Краковець" люди протестують проти митників

В чергах всім доводиться стояти по 5-10 годин.

На україно-польському кордоні у пункті пропуску "Краковець" ввечері 23 січня мешканці навколишніх сіл влаштували вогняний протест проти митників. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

Зазначається, такі дії люди пояснюють тим, що останнім часом митники більш прискіпливо почали перевіряти тих, хто возить з Польщі товари зеленим коридором. Через такі перевірки в чергах всім доводиться стояти по 5-10 годин.

Митники у відповідь паліїв називають контрабандистами, заявляючи, що ті везуть у своїх машинах більше норми товару, але розмитнювати його не хочуть.

На сторінці Галицької митниці у Fecebook навіть з'явилася саркастична публікація - з фотографіями забитих товаром автівок.  Підпал шин на кордоні тим часом взялися розслідувати правоохоронці.

Нагадаємо, у січні 2020 року у Держприкордонслужбі повідомили, що за весь 2019 рік українські прикордонники перевірили документи рекордної кількості громадян – понад 102 млн осіб. Українці частіше стали літати та рідше їздити до Росії

Відео На пункті пропуску "Краковець" селяни палили шини через невдоволення роботою митників

Мовляв, останнім часом вони більш прискіпливо почали перевіряти тих, хто возить з Польщі товари зеленим коридором. Через такі перевірки в чергах всім доводиться стояти по 5 - 10 годин. Митники у відповідь паліїв називають контрабандистами, заявляючи, що ті везуть у своїх машинах більше норми товару, але розмитнювати його не хочуть.  

На пункті пропуску "Краковець" селяни палили шини через невдоволення роботою митників

Залиште свій коментар

Вибір редакції