Палестинський інженер розповів, яким чином його викрали з України

Викрадений палестинець повідомив, що його упіймали у потязі, натягли на голову мішок і наділи наручники, а потім силою змусили вийти і перевезли до Києва.

Заступник директора єдиної в Секторі Газа електростанції Дирар Абу-Сісі розповів подробиці свого викрадення адвокату.

Його слова наводить Палестинський центр з прав людини.

За словами Абу-Сісі, 19 лютого у вагон, у якому він їхав у Київ з Харкова, увійшли три чоловіка, двоє з них у військовій формі. "Вони попросили його показати паспорт, але він відмовився. Вони почали йому погрожувати й силою забрали документ. Потім вони силоміць змусили його вийти з поїзда на станції біля Полтави", - говориться в повідомленні.

"У цей час Абу-Ссісі вже був у наручниках і з мішком на голові", - повідомляє адвокат.

Палестинця транспортували в машині в Київ. Там його тримали у квартирі, де були ще 6 осіб, які представилися членами Моссад.

За словами Абу-Сісі, члени Моссад допитали його одразу, а потім транспортували на літаку.

"Переліт тривав 4 або 5 годин і приземлився в невідомому Абу-Сісі місці. Через приблизно 30 хвилин літак знову злетів", - сказано в повідомленні.

Переліт тривав близько години, після чого палестинець опинився в Ізраїлі. Абу-Сісі також розповів адвокатові, що протягом 25 днів йому відмовляли в контакті з адвокатом. За його словами, весь цей час його напружено допитували.

Палестинський центр з прав людини також зазначає, що після того, як з'ясувалися деталі викрадення, у них "немає сумнівів, чи була участь міжнародних сторін, особливо оскільки Абу-Сісі не був арештований українською владою", - відзначається в повідомленні.

У той же час у вівторок мировий суд Петах-Тікви продовжив на дві доби термін попереднього арешту Абу-Сісі.

Його адвокати відмовилися коментувати це рішення у зв'язку із забороною на публікацію будь-яких подробиць цієї справи.

Разом з тим, адвокати відзначили, що Абу-Сісі заперечує інкриміновані йому обвинувачення в причетності до терористичної діяльності.

Також у вівторок друзі й члени родини Абу-Сісі провели сидячий страйк перед штаб-квартирою ООН у Секторі Газа. Вони вимагали його звільнення.

"Родина Абу-Сісі засуджує цю ізраїльську спробу опорочити репутацію грамотних палестинців", - заявила сестра викраденого заступника директора електростанції.

Читайте також:

Ізраїль визнав, що зниклий в Україні палестинський інженер - в ізраїльській в'язниці

"Таємна операція" в Україні: Київ міг видати Ізраїлю палестинського інженера, який загадково зник

У Лівії зникли знамениті діви-амазонки, які охороняли Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: