"Пам’ятаємо, помстимося": українці у трьох містах вшанували загиблих у Голодоморах під дипустановами РФ

"Пам’ятаємо, помстимося": українці у трьох містах вшанували загиблих у Голодоморах під дипустановами РФ

Учасники акції, кажуть, що їхня мета нагадати суспільству про злочини, які скоювала і продовжує скоювати Росія.

Одночасно в трьох містах - Києві, Львові та Харкові - біля дипломатичних установ Російської Федерації відбулись акції вшанування жертв голодомору. Їх організувало об`єднання добровольців, щоби нагадати, хто винен у смертях мільйонів українців.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Сьогодні у акції із назвою "Пам’ятаємо, помстимося" у Львові взяли участь кілька десятків людей.

На воротах російського консульства повісили великий плакат з написом «Голодомор 32-33-го. Пам’ятаємо, помстимося». На землю поклали колоски пшениці перев’язані синьо-жовтими і чорними стрічками, також запалили лампадки. А ще на найближчому дереві повісили опудало, чоловіка у формі НКВС з обличчям Путіна.

Учасники акції, кажуть, що їхня мета нагадати суспільству про злочини, які скоювала і продовжує скоювати Росія. Що кожен українець повинен цінувати незалежність, яка далася нам дорогою ціною. «Я вже 5 рік ходжу сюда, до цих катів, до цих вбивць, щоб їм нагадати їм, що вони творять з українцями, як в 32-33 році так і по нинішній день. Хочемо, щоб вся Україна знала і пам’ятала свого ворога», - каже доброволець Михайло Єдинак.

«Ми прийшли сьогодні нагадати дітовбивцям, що вони навмисне знищували українців, що вони винні в тисячах смертей, що про це пам’ятаю весь світ, не лише Україна, бо Голодомор визнаний геноцидом», - каже керівниця ГО «Об’дання добровольців» Олена Живко.

Аналогічні акції пройшли сьогодні під стінами посольства Російської Федерації в столиці України та біля генконсульства в Харкові.

А завтра, у День пам’яті жертв голодоморів, зокрема у столиці оголосять хвилину мовчання та обмежать проведення заходів розважального змісту у будь-якому форматі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація